0
Софіти для покрівлі KROP (ПВХ)
Покрівельний софіт KROP виготовлений з ПВХ. Цей сучасний матеріал має ряд переваг: насамперед - довговічність матеріалу, стійкість до погодних умов, матеріал не вимагає догляду, простота монтажу за рахунок легкості конструкції та можливості пристосування системи до кращого способу монтажу карнизу даху зовні будівлі. На софіті можна встановити освітлення, яке підкреслить фасад і форму будівлі. Широка кольорова гама (6 кольорів) дозволить пристосувати простір карниза до решти фасаду, створюючи естетичне оздоблення даху, що відмінно поєднується з віконними рамами, дверима, водостоком та покрівельним покриттям.

В рамках пропозиції KROP клієнти можуть вибирати серед шести наймодніших на ринку дизайнів та кольорів софітів ПВХ. Ми ввели три кольори, що імітують дерев'яне оздоблення: золотий дуб, горіх і Вінчестер (світлий дуб), а також три кольори, які вже багато років модні на ринку: шоколадно-коричневий, графітовий та чорний.
Відкрий для себе софіти для покрівлі KROP
ДЕРЕВОПОДІБНИЙ ПОКРІВЕЛЬНИЙ СОФІТ
ТРАДИЦІЙНИЙ ПОКРІВЕЛЬНИЙ СОФІТ
Кольорова гамма деревоподібного покрівельного софіту
кольорова гамма традиційногопокрівельного софіту
Відмінності в колірних налаштуваннях моніторів не дозволяють точно передати кольори покриттів, тому представлені кольори призначені лише для ілюстрації та можуть відрізнятися від фактичних кольорів. Кольори зразків підлягають виробничому допуску і можуть відрізнятися від кольору матеріалу, що поставляється на будівельний майданчик.
ПЕРЕВАГИ
Естетичність та простота монтажу
Повний комплект елементів системи софітів дозволяє ефективно та естетично обробляти будь-який вид карнизу даху. Розроблена система забезпечує простий та швидкий монтаж незалежно від обраного типу споруди.
Міцність та стійкість
Незалежно від погодних умов матеріал ПВХ забезпечує естетичний вигляд, стійкість до плісняви та грибка – без необхідності догляду.
Легка конструкція та швидкий монтаж
Невелика вага системи покрівельних софітів ПВХ (порівняно зі сталевими та дерев'яними системами) дозволяє зробити швидкий монтаж разом з додатковими декоративними елементами, напр., освітленням.
Не вимагає фарбування та догляду
ПВХ-матеріал зберігає свій колір і малюнок дошки без необхідності оновлення.
Екологічно чистий
Софіт кришки не містить сполук свинцю. Ми можемо знову переробити матеріал.
Невоспламеняющийся
Перевірено на поширення вогню (NRO).
Панський Сервіс
Підберіть покрівельні матеріали з комфортом
Ваш особистий менеджер допоможе швидко розібратись в матеріалах, оцінити вартість замовлення та організувати за потреби виїзд на об’єкт.
Залиште заявку, щоб отримати вичерпну консультацію та знижку на ваше перше замовлення.