Блог ПАН ДАХ

Все, що ви хотіли знати про композитну черепицю QUEENTILE

Композитна черепиця QUEENTILE - це сучасний багатошаровий матеріал, в основі якого високоякісна сталь з покриттям «Алюмоцинк» із двостороннім захисним покриттям, з лицьового боку поверхня черепиці покривається гранулами натурального каменю, що надає їй чудового зовнішнього вигляду. Камінь утримується на поверхні металу завдяки спеціально розробленому сполучному матеріалу на основі акрилу, зверху камінь покривається прозорою акриловою глазур'ю, що надає матеріалу ще більшої міцності та надійності.

Композитна черепиця має складну багатошарову структуру, де кожен шар виконує свої функції.

Яка сировина використовується для виробництва QUEENTILE?

Композитна черепиця QUEENTILE виготовляється на інноваційній, автоматизованій європейській лінії. Використовується сировина лише від провідних світових виробників:
  • Сталь "Алюмоцинк" - світових концернів
  • Акрилове сполучне – європейське виробництво (формула запатентована та засекречена)
  • Гранули натурального каменю (базальт) — GEOBITEK, Італія
  • Вся сировина закуповується безпосередньо у світових виробників, без посередників, здійснюється контроль якості продукції на всіх етапах виробництва (від закупівлі сировини до виробництва композитної черепиці)
Композитна черепиця QUEENTILE має всі необхідні сертифікати якості, а також постійно проводить незалежні кліматичні випробування у всесвітньо відомого хімічного концерну BASF (Німеччина).

Чи вигоряє покриття з часом?

Черепиця не вигоряє на сонці завдяки глибокій термально пофарбованій кам'яній посипці та покриттям акриловою глазур'ю. Кам'яний гранулат має високу стійкість до УФ-випромінювання та зберігає свій колір протягом усього терміну служби.

Чи «шумить» композитна черепиця при дощі?

Композитна черепиця – це безшумний покрівельний матеріал. Кам'яна крихта не тільки виключає металевий блиск та надає покрівельному покриттю благородного естетичного вигляду, але також служить додатковим захистом від механічних впливів, покращує шумоізоляційні характеристики покрівлі, поглинає звуки від крапель дощу та граду.

Чи не обсипається кам'яний гранулят?

Ні, так як поверхня шару базальту покриваються спеціальною акриловою глазур'ю, яка запобігає обсипанню та забрудненням гранул. Така технологія дозволяє гарантувати естетичний вигляд покрівлі протягом усього терміну експлуатації.

Яку гарантію пропонує виробник на свою продукцію?

Виробник надає юридичну гарантію на свою продукцію – 50 років. Гарантія поширюється як у корозію, і на естетику (у європейських аналогів лише з корозію).

До якого класу вогнестійкості належить композитна черепиця?

Композитна черепиця має високий клас вогнестійкості – А. Класифікується як пожежобезпечний та незаймистий покрівельний матеріал, на відміну від бітумної черепиці.

Яка вага змонтованої покрівлі з композитної черепиці, порівняно з іншими матеріалами?


Вага — 1м² покриття
  • Композитна черепиця QUEENTILE: 6,5 кг
  • Битумна черепиця: 15 - 25 кг
  • Цементно-піщана черепиця, керамічна черепиця: 45 кг

Чи можна використовувати композитну черепицю QUEENTILE у регіонах з екстремальними погодними умовами?

Так. Композитна черепиця має максимальний клас опору природним катаклізмам. Витримує пориви вітру до 250 км/год, стійка до різких перепадів температур, до цього покрівельного матеріалу не страшні ні заморозки, ні аномальна спека. Тому цей матеріал знайшов широке застосування у різних кліматичних умовах.

Чи схильна до композитної черепиці корозії?

Ні, композитній черепиці корозія не страшна. Завдяки покриттю сталі алюмоцинком композитна черепиця QUEENTILE має високу корозійну стійкість, її термін служби як мінімум у 6 разів вищий, ніж у звичайної оцинкованої сталі, яка використовується при виробництві металочерепиці. Тому, упевнено, виробник дає гарантію на свою продукцію 50 років.

Чи можна пересуватися покрівлі з композитної черепиці?

Так, покрівля з композитної черепиці передбачає, що пересування по ній здійснюватиметься не тільки будівельниками під час монтажу покриття, але й під час експлуатації.

Чому покупці роблять вибір на користь композитної черепиці QUEENTILE?

Неперевершений зовнішній вигляд, велика кількість впроваджених інновацій, що стосуються як удосконаленої технології, так і більш досконалого дизайну, роблять нашу композитну черепицю найцікавішим покрівельним матеріалом. QEENTILE увібрав у собі позитивні сторони всіх основних матеріалів, у своїй виключив їх мінуси. Наш матеріал легкий, міцний, вогнестійкий і монолітний як металочерепиця, при цьому має відмінні звуко та теплоізоляційні властивості. Також як бітумна черепиця наш матеріал перешкоджає лавиноподібному сходу снігу, при цьому має об'ємність, не пахне бітумом влітку, не вимагає додаткових вентиляційних елементів. Порівняно з керамічною черепицею, наш матеріал абсолютно непроникний для вологи та забруднення підпокрівельного простору. Його можна мити під високим тиском. Глазур перешкоджає розростанню моху. При цьому з відстані 20м навіть для професіонала проблематично відрізнити покрівлю композитної черепиці від кераміки.

Композитна черепиця QUEENTILE не поступається за якістю європейським аналогам. Виготовляється на інноваційній, автоматизованій європейській лінії. Використовується сировина тільки від провідних світових виробників, причому вартість нижча, ніж у імпортних аналогів.

Композитна черепиця QUEENTILE має всі необхідні сертифікати якості, а також постійно проводить незалежні кліматичні випробування у всесвітньо відомого хімічного концерну BASF (Німеччина).

Завдяки тому, що завод знаходиться на території України, ми можемо гарантувати 100% наявність продукції всієї колірної палітри, оригінальні комплектуючі та налагоджений процес доставки.

Діє система повернення залишків продукції виробництва.

Юридична гарантія 50 років поширюється як на корозію, так і на естетику (у європейських аналогів лише на корозію).
Композитна черепиця