Натуральна черепиця Товарів у наявності: 73

Підкатегорії

на сторінку
Показані 1 - 48 із 73 пунктів
Показані 1 - 48 із 73 пунктів
Натуральна черепиця

Дах з натуральної черепиці — довговічність й екологічність понад усе

В епоху, коли екологія має велике значення, навіть будівельні матеріали повинні підбиратися з особливою ретельністю і серйозністю. Наприклад, для облаштування даху споруди немає нічого кращого за натуральну черепицю. Мало того, що це екологічно чистий матеріал, він ще має і чудові естетичні особливості.

Прийнято розрізняти два види натуральної черепиці — цементно-піщана і керамічна. Кожний з них має ряд властивостей, особливостей і переваг. На сайті нашого інтернет-магазину Ви обов’язково знайдете підходящий для себе матеріал, який задовільнить Ваші запити за всіма параметрами.

Натуральна черепиця для даху з цементу і піску — структура і переваги

Цементно-піщана черепиця — це виріб, створений із таких матеріалів, як пісок, вапняк, пігменти окису заліза і вода. Деякі вважають, що такий вид крівлі достатньо важко укладати. Окрім того, для нього потрібна міцна кроквяна система. Не дивлячись на це у такого матеріалу велика кількість переваг, які затьмарюють перелічене вище.

По-перше, цементно-піщана черепиця є екологічно чистою і безпечною. По-друге, її можна використовувати у будівлях з каміння, цеглин, деревини. По-третє, вона довговічна. Строк експлуатації приблизно сто років. По-четверте, така черепиця має низьку теплопровідність, тому літом під нею прохолодно, а зимою — тепло. По-п’яте, матеріал абсолютно не потребує фарбування.

Особливості керамічної черепиці: купити матеріал в інтернет-магазині Pandah

Керамічна черепиця — це другий вид натуральної черепиці. В її составі знаходяться пластичні і жирні глини. Для того щоб створити виріб, потрібно провести три маніпуляції: підготувати сировину, сформувати й обпалити. Після того, як глина стане однорідною масою, її ріжуть на шматочки або пресують у спеціальних формах. Тільки після цього можна приступити до обпалення.

Так як натуральна керамічна черепиця повинна бути довговічною і міцною, її зовнішній шар обов’язково покривають ангобом або глазур’ю. За рахунок цього матеріал стає вогнетривким, стійким до агресивного середовища, перепадів температури, вологи.

Керамічну черепицю прийнято розділяти на кілька видів. До них відносять:

  • плоска стрічкова;
  • плоска штампована;
  • лоткова;
  • марсельська;
  • голландська.

Плоска стрічкова черепиця найдешевша і найпростіша; має незвичну форму у нижній частині. Плоска штампована є найбільш розповсюдженою; володіє поздовжніми «хвилями» і бар’єрами, необхідними для відводу води. Лоткова черепиця використовується для дахів з ухилом не менше 40 градусів. Марсельська черепиця виробляється у формі лоткового покриття з S-подібним жолобом. Голландська — має поздовжні «хвилі», округлі кромки.

На сайті нашого магазину Pandah Ви знайдете всі представлені вище види і підвиди натуральної черепиці для даху. У нас є матеріали від найкращих компаній. Прийнятна вартість і висока якість товару — переваги нашого магазину. Зробити своє замовлення Ви можете у будь-який час, а ми з радістю допоможемо Вам визначитися з хорошим варіантом натуральної черепиці.