Плоский лист Товарів у наявності: 5

Показані 1 - 5 із 5 пунктів
Показані 1 - 5 із 5 пунктів
Плоский лист

Плоский металевий лист — основа будівельних споруджень

При будівництві об’єктів необхідно враховувати кожну деталь. Багато матеріалів потрібно підбирати ретельно і з урахуванням різних аспектів. Це стосується і такого виробу як плоский металевий лист, що використовується при монтажі. Сучасні зразки відрізняються високою якістю, міцністю, надійністю і довговічністю.

Плоский лист — це матеріал, створений із якісної сталі, яка у процесі піддається оцинкуванню. Існують моделі із полімерним покриттям або без. Різниця лише у тому, що завдяки такому покриттю забезпечується додаткова стійкість до агресивного середовища, з’являються антикорозійні властивості, а також покращується зовнішній вигляд.

Процес створення листа, його розмірі й особливості

Виробництво металевих плоских листів достатньо складне. Оцинкований стальний матеріал спочатку покривають спеціальним шаром, який повинен захистити від корозії, потім наносять ґрунтовку, ззовні лист покривають полімернім покриттям, а тильну сторону — захисним лаком. Сьогодні більшість спеціалістів із будівельної області віддають перевагу металевому листу із полімерним покриттям. Таким чином, збільшується строк служби матеріалу.

Що стосується розмірів виробу, то все залежить від ширини. Вона повинна бути не менше 80 мм, але і не більше 1250 мм. Довжина може бути абсолютно різною. Щоб зручно транспортувати оцинкований плоский лист, його закручують у рулони. Однак можна обрати і звичайний листовий варіант. Частіше це робиться за проханням замовників.

Властивості і переваги матеріалу — купити плоский лист на сайті pandah.com.ua

Плоский металевий лист має ряд властивостей, на які обов’язково потрібно звертати увагу при купівлі. Перш за все, мова іде саме про товщину. Основа листа коливається від 0,4 мм до 3 мм. А от цинкове покриття іде від 100 гр/кв.м. Що стосується переваг матеріалу, вони достатньо очевидні:

  • легкість;
  • пластичність;
  • цілісність;
  • зручність при зварюванні і куванні;
  • гладкість;
  • відсутність тріщин, подряпин, шорсткостей;
  • надійність;
  • різноманітність кольорів.

Застосовувати плоский металевий лист можна у різних сферах будівельної діяльності. Так, він знадобиться для укосів, віконників, коробів для труб, об’єктів рекламних конструкцій, вентиляції. Окрім того, представлений матеріал використовують для створення металочерепиці, водостічних систем, профлиста, оздоблення покрівлі.

Для чого б Вам не знадобився плоский лист, які б цілі Ви не мали на меті, на сайті нашого магазину pandah.com.ua можна замовити його за привабливою ціною. Зручна навігація дозволить Вам обрати оптимальну товщину, вартість і покриття виробу. Купити металевий плоский лист тепер легко завдяки нашому інтернет-магазину.