Водостічні системи Товарів у наявності: 258

Підкатегорії

 • Металеві водостічні...

  Металева водостічна система — захист Вашої покрівлі!

  Покрівля будь-якого спорудження повинна мати одну невід’ємну частину — водостічну систему. Тільки вона може забезпечити максимальний захист від вологи і допомогти відвести воду. Зовсім неважливо, якого типу дах, правильне водовідведення їй просто необхідне. Причому металевий його вид стане підходящим варіантом.

  Водостічна система з металу — це проста на вид конструкція, однак надійна і міцна за своїми властивостями. Завдяки їй можна надовго забути про такі неприємності, як поява конденсату і підвищена вологість. Покрівельна конструкція залишається в ідеальному стані і прослужить протягом довгих років.

  Чому більшість спеціалістів будівельної області рекомендують зупинити вибір на металевій водостічній системі? Вся справа у тому, що саме вона є найбільш міцною і надійною. Представлений матеріал виробляється із оцинкованої сталі. Окрім того, його обов’язково покривають полімером. Це необхідно для того, щоб не було чутно шуму від дощу, снігу і граду. Також він придає більшої міцності самій системі.

  Особливості конструкції металевої системи водовідведення

  Конструкція металевої системи достатньо проста. Вона складається з труб, жолобів, воронок і зливів. Частіше за все для водостоку використовується саме сталь, але іноді можуть застосовувати алюміній. Як би там не було, але такі матеріали надають системі додаткові міцні якості. При цьому сама конструкція не боїться високих і низьких температур.

  Що стосується покриття, у якості такого обирають пурал, поліестер або пластизол. Ними покривають обидві сторони деталей металевої системи. За рахунок цього збільшується строк експлуатації водостоку. І як було сказано вище, полімерне покриття володіє звукоізоляційними властивостями. Чим товстіший його шар, тим менше чутно звуки.

  Основні переваги системи: чому потрібно купити металевий водовідвід?

  Надійність — головна особливість металевої водостічної системи. А все тому, що для її створення прийнято використовувати сталь товщиною від 0,5 до 0,7 мм. Додаткові захисні шари тільки збільшують цей показник.

  Окрім такої особливості, металевий водовідвід має і ряд переваг. Так, наприклад, його установка не потребує великих затрат сил та енергії. Встановити конструкцію достатньо просто. Головне дотримуватися інструкції. Причому використовувати металеву систему можна для захисту будь-якого виду покрівлі.

  Також такий водовідвід забезпечує максимальний захист даху і суттєво подовжує його строк служби. Осадки не будуть псувати покрівлю. І все це завдяки конструкції системи. Звісно, переваги матеріалу і у тому, що він економічний. По-перше, можна зекономити на ремонті даху. А по-друге, він коштує відносно недорого.

  В інтернет-магазині Pandah продаються різні металеві водостічні системи. Тут Ви знайдете моделі таких компаній, як Niagara, Stream, Galeco Stal, які вважаються лідерами у своєму сегменті. Вас обов’язково порадує якість обслуговування і приємні ціни.

 • Пластикові системи

  Водостічна система ПВХ — захистить покрівлю будівлі

  Будівництво споруджень, комплексів та інших будівель має на меті використання якісного і надійного матеріалу. Окрім того, обов’язково потрібно застосовувати додаткові елементи, які захистять об’єкт від різних пошкоджень й агресивного середовища. Водостічні системи як раз відносяться до цієї категорії. Причому їхні пластикові моделі сьогодні користуються особливою затребуваністю.

  Водостічні системи взагалі і пластикові зокрема необхідні для того, щоб захистити дах від атмосферних осадків і відвести воду. Завдяки ним з покрівлі нічого не капає, а значить, вона прослужить набагато довше. Сучасні будівельні об’єкти повністю укомплектовані такими системами, щоб уникнути швидкого руйнування.

  Купити пластикові водостічні системи: основні моменти при виборі

  Вибір пластикової водостічної системи залежить від деяких аспектів. По-перше, повинні бути усі елементи. По-друге, їх необхідно поєднувати за кольором і типом даху. І по-третє, мають відповідати пропускній здатності жолобів і труб. Безумовно, такий матеріал підбирається і з урахуванням площі самого даху, його нахилу.

  Конструкція пластикової водостічної системи достатньо проста. Вона складається із трьох елементів:

  • жолобу;
  • труби;
  • фітингу.

  Усі системи з пластику відрізняються не тільки за розміром і кольором, але і видом перерізу. Відповідно, вони можуть бути квадратними, круглими і трапецієподібними. Частіше за все вибір залежить від виду споруди і дизайну даху, розмірів будівлі й інших моментів. Загалом, підбір реалізується індивідуально у кожному випадку.

  Плюси пластикових водостічних систем для даху

  Закономірним буде питання: а у чому переваги пластикових водостічних систем? Насправді їх достатньо багато. Можна звести їх до наступних.

  • Надійність й ефективний захист. За рахунок своїх властивостей система запобіжить негативним впливам вологи, корозії, плісняви і грибків.

  • Довговічність. Так як сучасне виробництво дозволяє застосовувати інноваційні матеріали і технології, водостічні системи з пластику стають стійкими і служать протягом багатьох років.

  • Економія. Пластик завжди вважався достатньо дешевим матеріалом, тому і системи коштують недорого. Але при цьому обов’язково мають відмінну якість.

  • Естетика. Сучасні пластикові водостічні системи створюються таким чином, що вони не порушують дизайн даху, а тільки доповнять його. Виглядає така конструкція не химерно і лаконічно.

  Наш інтернет-магазин Pandah пропонує широкий асортимент пластикових водостічних систем від кращих виробників. У нас Ви знайдете матеріали від таких компаній, як Wavin Kanion, Wavin Rosa, Docke Lux, Docke Standart, Galeco, які вважаються одними з найкращих у світі. При цьому у нас Ви купите системи, що задовільнять Вас за всіма показниками — від зовнішнього вигляду до ціни!

на сторінку
Показані 1 - 48 із 258 пунктів
Показані 1 - 48 із 258 пунктів
Водостічні системи

Водостічна система споруди — невід’ємний атрибут будівлі

Навряд чи можна собі представити житловий, сільськогосподарський або промисловий об’єкт без водостічної системи. Вона необхідна для відводу води фундаменту конструкції, опалубки, фасаду і покрівлі. Підбирати її необхідно з урахуванням розмірів як матеріалу, так і спорудження, процесу монтажу, транспортування й інших деталей.

Що взагалі собою представляє типова водостічна система? Це сукупність елементів, які складаються з труб, жолобів, стояків, дренажних каналів і кріплень. Всі вони можуть відрізнятися за типом матеріалу, наявністю кріплень, кольорами. Але найголовніше, що елементи обов’язково повинні бути якісними і добре виконувати свої функції.

Матеріал водостічної системи: у чому відмінності?

Сьогодні прийнято розділяти водостічні системи за типом матеріалу. На ринку будівельних виробів представлені металеві, пластикові, мідні і титано-цинові моделі. У чому відмінності кожного з них?

 • Металеві водостічні системи найпопулярніші. Для їхнього створення використовується сталь гарячого оцинкування. Полімерне покриття забезпечує додаткову надійність і міцність. У якості такого частіше за все застосовують пурал або пластизол. Система цього типу не схильна до корозії, не боїться механічних впливів, стійка до атмосферних осадків.
 • Пластикові металеві системи також затребувані серед покупців. Для виробництва такого типу застосовують якісний ПВХ. Відповідно, матеріал стає стійким до ультрафіолетових промінів, осадків, температурних коливань. Безумовно, він не боїться корозії, а також не потребує великих зусиль при монтажі.
 • Мідні водостічні системи вважаються одними із найміцніших і довговічніших. Строк служби може дорівнювати 100 років. За своєю суттю вони є декоративними. Додаткову міцність і надійність їм придає платина.
 • Титано-цинкові водостічні системи також відносяться до категорії довговічних. Відрізняються високою якістю і відмінною естетикою. За рахунок наявності платини виріб стійкий до атмосферних осадків.

Як і де обрати оптимальні водостічні системи для споруджень?

Окрім того, що водостічні системи ділять за типом матеріалу, вони також відрізняються і за перерізом жолобу. Відповідно, матеріали можуть бути квадратними, круглими і профільними. Обирати той чи інший елемент потрібно залежно від того, яка площа і дизайн спорудження. Наприклад, для невеликих будівель підійдуть круглі системи, а для пишних і масивних за зовнішнім виглядом споруд краще обрати квадратні або профільні.

Якщо Вам необхідні водостічні системи, купити їх можна у нашому інтернет-магазині Pandah. У нас представлені моделі різних розмірів і цінової категорії. Ви можете знайти матеріали з такими покриттями, як оцинк, поліуретан, поліестер. Ми гарантуємо високу якість товару й оперативну роботу нашої команди.