Вентиляція

Інформація

Вентиляція Товарів у наявності: 204

Підкатегорії

 • Аератори

  Аератор покрівельний — вентиляційний пристрій для даху

  Потреба у якісній вентиляції незаперечна. Особливо у випадку, коли справа стосується приватних будинків. Для них передбачений спеціальний аератор, який впорається з багатьма проблемами. Він необхідний для того, щоб на даху не накопичувалася волога. Бо вона може значно погіршити стан покрівлі. Також аератор знадобиться і для захисту від сильного нагріву.

  Однак це далеко не всі функції сучасних пристроїв вентиляції. Завдяки такому аераторові виводиться водяна пара, здатна створюватися під покрівлею. Безумовно, добрий вентиляційний пристрій дозволяє збільшити строк служби утеплювача, кроквяної системи. Аератор потрібен і для того, щоб не створювався конденсат. Отже, без нього обійтися неможна.

  Види і типи аераторів: як обрати підходящий для даху?

  Існує кілька видів аераторів. Вони відрізняються за розмірами, модельними параметрами, характеристиками і призначенню. Окрім того, є пристрої, які встановлюються як під час будування даху, так і вже на готову покрівлю. Спеціалісти радять використовувати аератор під час ремонту. Він усуває протікання і загнивання.

  У цілому, аератори прийнято розділяти на два види — непереривні і точкові. Перший — це пристрій, який встановлюється по всій довжині покрівлі і входить до загальної вентиляційної системи. Другий — аератор, що точково кріпиться на даху. Найбільш популярним є саме другий вид.

  В свою чергу точкові аератори діляться на два типи: скатні і конькові. У чому їхня різниця? Так, скатні пристрої потрібні для підсилення руху мас повітря. Саме тому їх встановлюють на довгих скатах, складних конструкціях, хребтах та інших ділянках. Дуже важливо правильно розмістити їх. Вони повинні знаходитися недалеко від коньку.

  Що стосується конькових аераторів, їх використовують частіше за все для мансард. Завдяки ним можна ліквідувати пару. Основа роботи пристроїв полягає у тому, що вони забезпечують конвекцію, тобто теплі повітряні маси підіймаються вгору, а через канали вентиляції, які знаходяться під карнизом, проникають холодні потоки.

  Широкий асортимент пристроїв для вентиляції на pandah.com.ua

  Якщо Вам необхідний аератор для даху, купити його можна у нашому інтернет-магазині. Ми пропонуємо якісні пристрої різних видів. Так, у нас Ви знайдете аератори для металочерепиці, профнастилу, фальцевої покрівлі, керамічної і цементно-піщаної черепиці, плоскої покрівлі, бітумної черепиці.

  При цьому кожного покупця обов’язково порадує вартість пристроїв. За привабливою ціною можна замовити якісний аератор, який подовжить строк експлуатації даху. Ми виконаємо Ваше замовлення швидко, тому впевнено робіть необхідні покупки на сайті pandah.com.ua.

 • Вентиляційні виходи

  Вентиляційний вихід на дах — подбайте про якісну вентиляцію будинку!

  Немає сумнівів, що налагоджена система вентиляції істотно покращує стан будь-якого будинку. Більше того, завдяки їй можна збільшити строк експлуатації різноманітних будівельних елементів. У тому числі і даху. Саме для нього сьогодні на ринку будівельних матеріалів продаються різного роду вентиляційні виходи.

  Для чого потрібні такі пристрої? По-перше, вони створюють гарний мікроклімат у домі. По-друге, покрівля захищена від корозії. По-третє, сам дах прослужить у кілька разів довше і не буде потребувати ремонту. По-четверте, температури у спекотний час значно нижча, а у холодний — перестане з’являтися лід та інші неприємні створення.

  Вентиляційні виходи для даху, горища і скатних покрівель

  Вентиляційні виходи представляють собою пристрої, необхідні для виводу труби на дах. Вони можуть бути різних форм і кольорів. Сьогодні можна купити елементи для труб м’якого даху, для витяжки, ковпаки, вентилі для прямої і м’якої покрівлі, металочерепиці, бітумної черепиці, керамічної і цементно-піщаної черепиці.

  Усі вентиляційні виходи діляться на кілька типів: для даху і горища, для установки у скатні крівлі, покрівельні вентилятори, вентиляційні виходи і вентиляції цоколю. Окремо познайомимося з кожним із представлених пристроїв.

  Вентиляція для даху і горища практично не відрізняється одна від одної. Єдина відмінність — для горища знадобиться пристрій, який має спеціальний адаптер. Він потрібен для вентиляції каналізаційного стояку у місцях, де не бувають заморозки. Обидва пристрої можна встановлювати, як під час створення покрівлі, так і на вже готову конструкцію.

  Вентиляція для встановлення у скатні покрівлі складаються з кількох прохідних елементів. Завдяки ним пристрій можна монтувати у будь-яку крівлю. Головне правильно підібрати його залежно від типу покрівлі і діаметра об’єкта, який необхідно вивести на дах. Особливість такої вентиляції у тому, що її дуже легко встановлювати.

  Особливості покрівельних вентиляторів і вентиляцій цоколю

  Покрівельні вентилятори — пристрої, які видаляють вологе повітря. Їх часто підключають до витяжок та інших приборів. Перевага полягає у тому, що вони не видають зайвих звуків і працюють ефективно.

  Вентиляційні виходи служать у якості виводу повітря з приміщення на вулицю. Встановлюються від витяжки на кухні, витяжної вентиляції, рекуператора. Завдяки такому пристрою повітряні потоки направлені у певний бік, тим самим сама система вентиляції захищена від осадків і бруду.

  Вентиляція цоколю — пристрій, призначений для провітрювання невеликих приміщень. Частіше за все їх встановлюють у підвалі, гаражі, котельній.

  Який би тип вентиляційного виходу Вам не сподобався, у нашому інтернет-магазині Pandah Ви знайдете найкращі зразки. Ми пропонуємо усім покупцям пристрої, які можна встановити на покрівлях з металочерепиці, бітуму, профнастилу та інших матеріалів. Якість кожної моделі висока, а ціни — привабливі!

 • Антенні виходи
 • прохідні Елементи
 • Вентилятори
на сторінку
Показані 1 - 48 із 204 пунктів
Показані 1 - 48 із 204 пунктів
Вентиляція

Вентиляція покрівлі — важливий елемент у конструкції даху

Житлові і виробничі приміщення обов’язково повинні мати хорошу вентиляційну систему. Її відсутність призводить до негативних наслідків. Та і з точки зору безпеки вона просто необхідна. Зараз на ринку будівельних матеріалів є велика кількість вентиляторів, аераторів й антен, тому такий атрибут необхідно підбирати з урахуванням завдань, стилю й об’єму приміщення.

Вентиляція покрівлі може забезпечуватися трьома засобами: аератором, вентиляційним та антенним виходом. Важливо точно розуміти, для чого необхідний кожний з них і в якій ситуації варто купити той чи інший варіант. Але спільним для них всі є одне — такі вентиляційні системи забезпечують повноцінну циркуляцію повітря.

Аератор — один з найкращих видів покрівельних вентиляцій

Аератор для покрівлі — це спеціальний вентиляційний елемент, призначений для видалення надлишку водяної пари, який створюється під покрівельним покриттям. Частіше за все його використовують разом із рулонними матеріалами, які забезпечують механічну фіксацію. Для створення аераторів застосовують нержавіючу сталь, алюміній і поліетилен. Завдяки ним можна значно збільшити строк служби покрівлі.

Всього існує два види аераторів — точкові і безперервні. У чому їхня різниця? У першому випадку мова іде про елементи, призначені для плоского даху, які мають вигляд труби. У другому — про аератори, розміщені по гребню покрівлі. Який з них використовувати, залежить від типу даху, його розмірів й особливостей.

Вентиляційні й антенні виходи на сайті pandah.com.ua

Вентиляційний вихід — це спеціальний елемент, який забезпечує якісну циркуляцію повітря. Завдяки ньому можна не боятися скупчення вологи і пилу під покрівлею. Причому використовують такі виходи не тільки для цього. Наприклад, якщо грамотно їх встановити, можна істотно зекономити на кондиціонуванні й опаленні.

Антенний вихід є різновидом вентиляційного. Це той же елемент, що встановлюється на даху, а його головним завданням вважається забезпечення антен, труб і флагштків. Він складається із прохідного елементу, пластмасового коміру, еластичного ущільнювача і металевого затискача.

На сайті інтернет-магазину Pandah представлені різні види вентиляційних систем. У нас можна підібрати якісні матеріали за привабливими цінами. Навігація створена таким чином, що покупець зможе обрати моделі залежно від категорії, кольорової гами і цінового діапазону. Ми пропонуємо матеріали від найкращих виробників, тому впевнено робіть замовлення саме у нас!