Підпокрівельні матеріали Товарів у наявності: 34

Підкатегорії

 • Паробар'єр

  Утеплення паробар’єром: як захистити дах?

  Щоб покрівля прослужила протягом довгих років і не втратила початкового зовнішнього вигляду, необхідно використовувати різні системи вентиляції і захисні засоби. Паробар’єр — це один із надійніших матеріалів, який призначений спеціально для покрівлі різних видів, розмірів і кольорів. Завдяки ньому можна збільшити строк служби даху на кілька десятків років.

  Звісно, застосовують у будівництві паробар’єр для того, щоб у приміщення не проникала пара, не створювався конденсат. На ринку будівельних матеріалів представлені зразки, які відрізняються за складом, класом паропроникнення, брендом. Сам паробар’єр робиться із листових або рулонних матеріалів. Основа для нього служить пропилен чи армований поліетилен.

  Пароізоляційний матеріал як спосіб збільшити строк служби покрівлі

  До чого призводить відсутність паробар’єру? По-перше, шари, що знаходяться під покрівлею, зволожуються парою. По-друге, значно зменшується якість теплоізоляції. По-третє, сам дах промерзає, відволожується, з’являється грибок і пліснява. Зрозуміло, що без паробар’єру обійтися просто неможливо!

  Частіше за все у магазинах можна зустріти паробар’єр, який представлений у вигляді рулонного клейкого матеріалу, що містить у свої основі бітум. Для того щоб такий рулон приклеївся, виробники використовують суміш стирольних полімерів і бітуму підвищеної клейкості. Нижня частина паробар’єру має спеціальну плівку.

  Щоб матеріал був більш надійний і міцний, його додатково армують склосіткою. Завдяки такому процесу у кілька разів збільшуються показники паробар’єру. Він не рветься, не розтягується і служить у кілька разів довше.

  Види паробар’єрів та їхні переваги — купити матеріал у магазині Pandah

  Виробники випускають два вили паробар’еру класа «С» — СА 500 і СФ 1000. У чому їхня відмінність? Перший вид представляє собою матеріал з алюмінієвою плівкою. Його маса становить 500 грамів на квадратний метр. Другий вид — паробар’єр з алюмінієвою фольгою, яка знаходиться з лицьового боку. Його маса — 1000 грамів на квадратний метр.

  Кожний представлений паробар’єр володіє рядом переваг. Серед них можна назвати наступні:

  • водонепроникність;
  • легкість при монтажі;
  • висока опірність проникненню пари;
  • дешевизна.

  Завдяки цьому паробар’єр обирають всі спеціалісти з області будівництва. Бо за рахунок використання такого матеріалу можна запобігти різні негативні наслідки для покрівлі.

  На сайті інтернет-магазину pandah.com.ua продають якісні паробар’єри за привабливими цінами. У зручному каталозі усе детально описано, тому буде не важко обрати підходящий матеріал. Ми гарантуємо відмінний сервіс, тому можете впевнено звертатися до нас по допомогу!

 • Гідробар'єр

  Гідробар’єр для покрівлі — позбавтеся вологи і пари

  Дах постійно терпить впливи агресивного середовища й осадків. З цієї причини він сильно зношується, втрачає початковий зовнішній вигляд, стає слабким і нестійким. Щоб цього запобігти, необхідно використовувати всілякі допоміжні засоби. Одним з найпопулярніших на сьогоднішній день є гідробар’єр.

  Що він собою представляє? Це плівка, яка захищає будівельні спорудження від вологи та інших неприємних впливів. Її виробляють з модифікованого поліетилену. Він має високу густину. Щоб покращити властивості матеріалу, у нього обов’язково додають антиокислювачі й інші компоненти.

  Достатньо часто гідробар’єр з лицьового боку покривають спеціально грубозернистою присипкою. З нижнього боку присутня легкоплавка плівка, що плавиться при монтажі. Представлений матеріал зберігають у вигляді рулонів. Укладати його необхідно способом, який має назву «наплави».

  Гідроізоляційні й антиконденсатні плівки: властивості гідробар’єрів для даху

  Прийнято розрізняти чотири типи гідробар’єрів: антиконденсатні плівки, гідроізоляційні перфоровані плівки, пароізоляційні плівки і дифузійні мембрани. Щоб зрозуміти, який з матеріалів краще підійде для того чи іншого спорудження, необхідно ознайомитися з характеристиками кожного.

  Антиконденсатна плівка використовується для фальцевої покрівлі або з металочерепиці. Саме тому можна зустріти іншу назву — підкрівельна плівка під металочерепицю. У покрівлі обов’язково має бути гарне провітрювання. Антиконденсатна плівка має ворсистий бік, за рахунок якого і поглинається волога. Вважається, що матеріал, у якого проникність пари наближується до нуля, один з найкращих. Він не тільки захистить від вологи, але і появи корозії.

  Гідроізоляційні плівки підходять практично для всіх дахів. Щоб ефективність використання була вищою, необхідно зробити два спеціальних проміжки для вентиляції. Їхня перевага полягає у тому, що вони економні і доступні за цінами.

  Пароізоляційні плівки і дифузійні мембрани — купити у магазині Pandah

  Пароізоляційні плівки — матеріал, який використовують для утеплення дахів. Таким чином, можна створити ізоляцію утеплювача від пари, яка виникає всередині спорудження. Однак потрібно бути уважним при монтажі такої плівки. Всі стики пароізоляції повинні бути виконані герметично.

  Дифузійна мембрана — матеріал, який використовують для покрівлі з різних видів черепиці (виключення складає металочерепиця). Ні в якому разі неможна застосовувати з теплопровідними засобами. Головна перевага мембрани у тому, що її можна укладати навіть на дахах з дуже складною конструкцією.

  Вам потрібен гідробар’єр? Шукаєте якісний матеріал за прийнятною вартістю? Тоді інтернет-магазин Pandah — це те, що Вам потрібно! Ми пропонуємо тільки найкращі моделі відомих виробників. Купити гідробар’єр за гарною ціною тепер легко і просто завдяки нам!

 • Супердифузійна мембрана

  Супердифузійні мембрани для покрівлі: призначення і застосування

  Дах не дарма вважається одним із важливих об’єктів будь-якого спорудження. Він захищає конструкцію і служить бар’єром від різних впливів зі сторони. Тому при будівництві і монтажі обов’язково потрібно попіклуватися про додатковий його захист. Це не тільки зобразиться на самому стані покрівлі, але і її основних функціях.

  Що краще за все використовувати для таких цілей? Наприклад, супердифузійну мембрану. Це тришаровий матеріал, який має мікропори і складається з поліпропіленового каркасу, а також дифузійної плівки. Така мембрана необхідна для встановлення на багатоповерхових будинках і скатних дахах. Їй не страшні ультрафіолетові промені, вітер й осадки.

  Характеристики сепрдифузійної мембрани: чому вона потрібна для покрівлі?

  Супердифузійна мембрана служить покриттям для покрівлі, в якій можуть утворюватися тріщини. Відповідно, таким чином зберігається тепло. При використанні такого матеріалу втрати енергії зменшуються на 8-10%. Спеціалісти радять застосовувати мембрану для покрівлі з бітумної, керамічної і цементно-піщаної черепиці, а також покриттів, які не псуються від вологи. Ні в якому разі неможна використовувати такий матеріал для покрівлі з металочерепиці, хвилеподібного бітуму.

  Що стосується габаритів мембран, вони досягають 50 метрів у довжину і 1,5 метра у ширину. Зберігають матеріал у вигляді рулонів. По-перше, так його легше транспортувати, а по-друге, укладати. При цьому обов’язково потрібно слідкувати за тим, щоб мембрана знаходилася у сухому приміщенні перед тим, як її використовувати.

  Купити супердифузійну мембрану за привабливою ціною

  Якими перевагами володіє супердифузійна мембрана? Їх можна представити наступним чином.

  1. Міцність. Матеріал дійсно має хороші характеристики, які підходять для захисту покрівлі.

  2. Стійкість до вологи і деформацій. За рахунок спеціального матеріалу мембрана не буде поглинати вологу і тим самим не стане піддаватися будь-яким механічним пошкодженням.

  3. Довгий строк експлуатації. При правильному транспортуванні, зберіганні й укладці мембрана прослужить протягом багатьох років.

  4. Екологічність. Виріб створений з безпечних матеріалів, тому відноситься до категорії екологічно чистої продукції.

  На сайті pandah.com.ua Вашій увазі пропонується широкий асортимент дифузійних мембран для покрівлі. Зверніть увагу, що Ви можете обрати ціновий діапазон і таким чином знайти матеріал, який підійде Вам за вартістю і характеристиками. Якщо у Вас виникнуть труднощі з вибором, ми обов’язково допоможемо. Зі свого боку гарантуємо відмінний сервіс, високу якість товару і його довгий строк експлуатації.

 • Вітробар'єр

  Захисні властивості вітробар’єру — можливість утеплити приміщення

  Утеплення споруд ніколи не буває зайвим. Навіть найкраща будівля може мати тріщини, пропуски, проміжки. Їх потрібно сховати спеціальними засобами, одними з яких є вітробар’єри. Цей матеріал використовують для вентильованих фасадів, фасадів, що облицьовані за допомогою системи марморок, і фасадів із сайдингу.

  Вітробар’єр — це супердифузійна мембрана з поліпропилену, яка відіграє роль утеплювача і захищає від вітра та вологи. Складається вона з двох шарів — функціонального і спанбонду. Окрім того, що мембрану використовують для фасадів, також нею захищають дерев’яні конструкції, покрівлю, мансардні приміщення.

  Двошарова структура вітробар’єрів — сильний бік матеріалів

  Так як вітробар’єр складається з двох шарів, кожний з них виконує ряд функцій. Внутрішній шар призначений для захисту від вітру і вологи. Крім того, від запобігає проникненню пари. Це дуже важлива функція, тому що достатньо часто через різницю температур у приміщенні на покрівлі і фасадах виникає конденсат, який шкодить конструкціям. Завдяки вітробар’єру волога виводиться з утеплювача, тим самим пара не повертається у нього.

  Що стосується зовнішнього шару, він необхідний для того, щоб фасад або покрівля були захищені від ультрафіолетових променів й агресивного середовища у цілому. Таким чином, у кілька разів збільшується строк експлуатації об’єкту, покращується його стан і зовнішній вигляд.

  Установка вітробар’єру має свої особливості. Необхідно знати, що мембрана вкладається на шар для утеплювання без проміжків. Це запобігає вихолоджуванню і вивітрюванню. Монтувати її потрібно на зовнішню сторону фасаду. Якщо вітробар’єр встановлюється на скатну покрівлю, він має лежати у напрямку скату. Також спеціалісти радять укладати мембрану полотнами «внапусток», щоб отримати від неї максимальний ефект. При укладці треба використовувати цвяхи із нержавіючої сталі або стальні скоби.

  Плюси мембрани: чому варто купити вітробар’єр для дому?

  Переваги вітробар’єрів достатньо очевидні. Такий матеріал як полімер у кілька разів збільшує ефективність використання мембрани. Однак це не єдиний її плюс. Також потрібно назвати наступні:

  • ергономічність, тобто зручність при укладці;
  • міцність;
  • довгий строк експлуатації;
  • стійкість до ультрафіолетових променів і хімічних речовин;
  • екологічна чистота.

  Треба відмітити, що існує ряд моделей, які також володіють пожежобезпечними властивостями. Частіше за все для цього використовують спеціальні добавки, на кшталт, антипірену.

  На сайті інтернет-магазину Pandah Ви знайдете різні види вітробар’єрів для Ваших потреб. Окрім того, що всі вироби дуже якісні, ціни на них прийнятні. Кожний зможе купити мембрану, яка відповідає характеристикам і вартості.

Показані 1 - 34 із 34 пунктів
Показані 1 - 34 із 34 пунктів