Профнастил Товарів у наявності: 117

Підкатегорії

 • Профнастил покрівельний

  Дах із покрівельного профнастилу — міцна конструкція на довгі роки

  Для облаштування дахів використовуються різні матеріали. Це і черепиця, і мідь, й ондулін, і шифер. Однак ще одним популярним виробом являється покрівельний профнастил. Сьогодні його застосовують при будівництві житлових і комерційних забудов. Така популярність обумовлюється тим, що матеріал має ряд позитивних властивостей.

  Покрівельний профнастил — це матеріал, який створюється із листового металу гарячого оцинкування. При його виробництві використовується холодний метод прокату на профільованому станку. Що стосується товщини виробу, вона має бути не менше 0,47-0,5 мм. При цьому довжина може досягати 6 метрів.

  Покрівельні матеріали із профнастилу: умови використання

  Є деякі умови використання покрівельного профнастилу. Так, наприклад, якщо спорудження зводиться в агресивному середовищі слабкого або середнього типу, необхідно вибирати матеріал, який має спеціальне покриття. Частіше за все таким є полімерне декоративне забарвлення. Завдяки ньому строк служби матеріалу збільшується у кілька разів.

  Якщо забудова зводиться у неагресивному середовищі, тоді можна застосовувати оцинкований профнастил без додаткового покриття. Однак потрібно звернути увагу на параметри шару цинку. Вони мають бути не менше за 180 г/м кв. поверхні.

  Магазин покрівельного профнастилу — замовити хороший матеріал за доступною ціною

  Профлисти покрівельні володіють рядом позитивних властивостей. Перш за все, вони полягають у тому, що матеріал стійкий до вогню, вологи і перепаду температури. Саме тому його укладають на будівлях, які призначені для зберігання горючих речовин.

  Екологічність — одна із найголовніших переваг. При експлуатації такого матеріалу можна не переживати за безпеку. Невелика вага дозволяє легко підіймати й укладати вироби. Антикорозійні властивості забезпечують довгий строк служби. А застосовувати матеріал можна в різних кліматичних умовах, тому що він не боїться вологи й ультрафіолетових променів. І найбільш приємне, що профнастил завжди радує естетичним зовнішнім виглядом.

  Наш сайт Pandah створений спеціально для тих, хто хоче купити якісний матеріал для укладки даху. У нашому каталозі Ви знайдете покрівельний профнастил від різних виробників. У нас є вироби категорій Т-10, 18, 20, 35, 40 і 57. Таким чином, Ви одразу зможете визначитися з тим, який профлист необхідний конкретно у Вашому випадку.

  Ми гарантуємо кожному покупцеві відмінну якість товару і довгий строк експлуатації. А приємні ціни стануть додатковою причиною, чому Вам потрібно замовити покрівельний профлист на нашому сайті pandah.com.ua.

 • Профнастил стіновий

  Стіновий профнастил — матеріал для облицювання будівельних конструкцій

  Щоб покрити покрівлю, багато спеціалістів радять використовувати профнастил. Однак є і подібний матеріал, який застосовують для облицювання стін. Справа у тому, що він вважається універсальним й економічним за своєю суттю. При цьому використовувати його можна в якості матеріалу для парканів, огороджень, перекриття.

  Головна відмінність стінового профнастилу від покрівельного полягає у тому, що перший менш жорсткий. Стінам не потрібно витримувати такі навантаження як даху, тому матеріал для них можна підбирати трохи інший. Плюс до всього за рахунок таких характеристик процес роботи зі стіновим профнастилом у декілька разів легший.

  Види стінового профнастилу: характеристики матеріалів

  Залежно від характеристик профнастил прийнято розділяти на три види: стіновий, несуче-стіновий і несучий. Безумовно, кожний з них відрізняється за деякими показниками. Потрібно детально ознайомитися з кожним видом.

  Стіновий профнастил — це матеріал, який в основному використовується для облаштування перекриття, загороджень, і, звісно, стін. Висота його гофру коливається від 8 до 44 мм. За своїми властивостями він достатньо легкий, однак дуже міцний.

  Несуче-стіновий профнастил — це матеріал, який застосовується для облицювання стін частіше за все. По-перше, він універсальний. По-друге, має гарну якість. По-третє, радує приємною ціною. Використовувати його можна як для виробничих, так і житлових стін. Висота такого профнастилу дорівнює 35-44 мм.

  Несучий профнастил — це матеріал, який відрізняється підвищеною міцністю і висотою гофру (від 57 до 157 мм). З ним можна проводити додаткові маніпуляції, наприклад, армувати або заливати бетоном. Безумовно, однією із головних характеристик такого виду є підвищена жорсткість. Окрім того, ціна на такий матеріал набагато вища за попередні.

  Переваги матеріалу для стін — купити профнастил на сайті Pandah!

  Стіновий профнастил має не тільки специфічні особливості, але і переваги. Перш за все, матеріал відрізняється невеликою вагою, тому працювати з ним неважко. Він не боїться агресивного середовища, перепадів температури, вологи і сонячних променів. Завдяки тому, що йому притаманна деяка жорсткість і пружність, він з легкістю прослужить протягом довгих літ.

  Окрім усього названого, ще однією перевагою профнастилу стінового є те, що він естетично привабливий. Його оброблюють спеціальними речовинами, які і придають гарний зовнішній вигляд. А найголовніше — профнастил вважається недорогим матеріалом.

  На сайті нашого магазину pandah.com.ua представлений широкий асортимент стінового профнастилу. Якщо Вам необхідний такий матеріал, замовте його саме у нас. Ви можете обрати модель з певним покриттям, конкретного розміру і конфігурації. Ми також пропонуємо додаткові аксесуари для закріплення профнастилу. Все найякісніше для наших покупців!

 • Профнастил несучий

  Несуча здатність профнастилу — універсальне покриття для стін і дахів

  Серед багатьох видів матеріалу для облаштування стін і дахів несучий профнастил займає одне із лідируючих місць. Причина такої затребуваності у тому, що він ідеально підходить для конструкцій різного типу, має бездоганні характеристики і ряд переваг. Практично у всіх сучасних спорудженнях міститься якась кількість несучого профнастилу.

  Що собою представляє такий матеріал? Це будівельний виріб, який створений спеціальним методом, а саме «холодного прокату». Для нього обов’язково беруть якісну сталь. Товщина матеріалу може бути різною — від 0,5 мм до 1,2 мм. Отриманий у результаті «холодного прокату» лист можна використовуватися як для покриття даху, так і стіни.

  Розміри несучого профлиста можуть відрізнятися. Однак максимальна довжина не повинна перевищувати 12 метрів. Представлений матеріал обов’язково маркується спеціальним кодом — від Н57 до Н350. Це означає, що висота гофру може бути, як 57 мм, так і 350 мм. Чим більше показник, тим краще матеріал витримає навантаження. Наприклад, є моделі, що додатково заливаються бетоном й армуються.

  Очевидні переваги несучого профнастилу — причини купити матеріал

  Як і будь-який вид будівельного матеріалу, несучий профнастил має ряд переваг. Вони представлені наступним чином.

  • Міцність. Окрім того, що виріб витримує великі навантаження, він також стійкий до корозії.
  • Легкість. Матеріал сам по собі достатньо легкий, що дозволяє використовувати його у багатьох будівельних об’єктах, складувати і транспортувати. Питома маса може становити 5-16 кг на 1 квадратний метр.
  • Екологічність. Несучий профнастил вважається екологічно чистим матеріалом, що особливо важливо у сучасних умовах.
  • Естетика. Завдяки тому, що можна використовувати спеціальні фарбувальні розчини, профнастил має привабливий зовнішній вигляд і різновид кольорової гами.
  • Доступність. Представлений вид матеріалу відрізняється невисокою ціною, при цьому якість залишається на високому рівні.

  Де купити якісний і недорогий несучий профнастил?

  Усі представлені переваги дозволяють застосовувати несучий профнастил для покриття покрівлі, для створення парканів і облаштування стін, для покриття опалубки. Сфера використання дійсно широка.

  В інтернет-магазині Pandah кожний покупець обов’язково знайде несучий профнастил, який сподобається йому за всіма показниками. У каталозі Ви можете обрати ціновий діапазон, колір, товщину і покриття. Тим самим це допоможе купити підходящий матеріал для конкретної конструкції. Якщо у Вас виникнуть труднощі, наші консультанти завжди допоможуть.

 • Плоский лист

  Плоский металевий лист — основа будівельних споруджень

  При будівництві об’єктів необхідно враховувати кожну деталь. Багато матеріалів потрібно підбирати ретельно і з урахуванням різних аспектів. Це стосується і такого виробу як плоский металевий лист, що використовується при монтажі. Сучасні зразки відрізняються високою якістю, міцністю, надійністю і довговічністю.

  Плоский лист — це матеріал, створений із якісної сталі, яка у процесі піддається оцинкуванню. Існують моделі із полімерним покриттям або без. Різниця лише у тому, що завдяки такому покриттю забезпечується додаткова стійкість до агресивного середовища, з’являються антикорозійні властивості, а також покращується зовнішній вигляд.

  Процес створення листа, його розмірі й особливості

  Виробництво металевих плоских листів достатньо складне. Оцинкований стальний матеріал спочатку покривають спеціальним шаром, який повинен захистити від корозії, потім наносять ґрунтовку, ззовні лист покривають полімернім покриттям, а тильну сторону — захисним лаком. Сьогодні більшість спеціалістів із будівельної області віддають перевагу металевому листу із полімерним покриттям. Таким чином, збільшується строк служби матеріалу.

  Що стосується розмірів виробу, то все залежить від ширини. Вона повинна бути не менше 80 мм, але і не більше 1250 мм. Довжина може бути абсолютно різною. Щоб зручно транспортувати оцинкований плоский лист, його закручують у рулони. Однак можна обрати і звичайний листовий варіант. Частіше це робиться за проханням замовників.

  Властивості і переваги матеріалу — купити плоский лист на сайті pandah.com.ua

  Плоский металевий лист має ряд властивостей, на які обов’язково потрібно звертати увагу при купівлі. Перш за все, мова іде саме про товщину. Основа листа коливається від 0,4 мм до 3 мм. А от цинкове покриття іде від 100 гр/кв.м. Що стосується переваг матеріалу, вони достатньо очевидні:

  • легкість;
  • пластичність;
  • цілісність;
  • зручність при зварюванні і куванні;
  • гладкість;
  • відсутність тріщин, подряпин, шорсткостей;
  • надійність;
  • різноманітність кольорів.

  Застосовувати плоский металевий лист можна у різних сферах будівельної діяльності. Так, він знадобиться для укосів, віконників, коробів для труб, об’єктів рекламних конструкцій, вентиляції. Окрім того, представлений матеріал використовують для створення металочерепиці, водостічних систем, профлиста, оздоблення покрівлі.

  Для чого б Вам не знадобився плоский лист, які б цілі Ви не мали на меті, на сайті нашого магазину pandah.com.ua можна замовити його за привабливою ціною. Зручна навігація дозволить Вам обрати оптимальну товщину, вартість і покриття виробу. Купити металевий плоский лист тепер легко завдяки нашому інтернет-магазину.

на сторінку
Показані 1 - 48 із 117 пунктів
Показані 1 - 48 із 117 пунктів
Профнастил

Профнастил від виробника — матеріал для покрівлі й облицювання

Абсолютно будь-який будівельний матеріал має володіти рядом властивостей: надійністю, стійкістю, довговічністю. Профнастил не виключення із цього правила. Сьогодні його використовують при будівництві різних об’єктів — від дахів будинків до парканів й огороджень. Таким чином, навіть при зведенні будівельних ангарів, опалубки для монолітних залізобетонних конструкцій і промислових приміщень він незамінний.

Але що собою представляє профнастил? Це матеріал, який має вигляд листа. Для того щоб його створити, потрібно використовувати оцинковану сталь. Її товщина коливається від 0,4 до 1,00 мм. Відмінною рисою профлиста є форма. Вона може бути трапецієвидною або хвилеподібною прямокутною. Потрібно це для того, щоб профлист був жорстким, міцним і стійким. А додаткове покриття захисним шаром придає матеріалу довговічність.

Види профнастілу: особливості і властивості матеріалів

Зараз прийнято розділяти профнастил залежно від зовнішнього покриття. Таким чином, на ринку будівельних матеріалів представлені такі види:

 • оцинкований;
 • односторонньо пофарбований;
 • двосторонній профільований.

Оцинкований профлист має достатньо тонкий шар оксиду цинку. У процесі його створення виходить плівка, яка захищає весь виріб від проникнення вологи і повітря. Характерна особливість  сірий колір. Має досить доступну ціну, тому дуже часто використовується у будівництві.

Односторонньо пофарбований профлист — це оцинкована сталь, яка із зовнішньої сторони покрита фосфатним шаром. Окрім цього, її ґрунтують і фарбують полімерним составом. Характерна особливість — різноманітність кольорів. Частіше за все використовується при облаштуванні покрівлі, парканів, стін.

Двосторонній профільований профнастил — оцинкована сталь, яка фарбується полімерною фарбою з двох сторін. Характерна особливість — висока ціна. Використовують її при монтажі огороджень і парканів.

У чому полягають переваги оцинкованого профнастилу?

Якщо говорити про переваги профнастилу, то вони зводяться до наступного.

Простота. Вкладати такий матеріал достатньо просто, тому із завданням впораються практично всі робочі і підрядники.

Довгий строк експлуатації. За рахунок особливих компонентів і процесів виробництва виходить якісний, надійний і стійкий до агресивного середовища матеріал.

Економія. Матеріалу потрібно небагато. Плюс до всього можна розрізати листи в залежності від індивідуальних розмірів забудови.

Невибагливість. Профнастил не потребує будь-якого догляду, а бездоганний зовнішній вигляд залишається на довгі роки.

У нашому інтернет-магазині Pandah Ви знайдете різний профнастил для своїх потреб. Ми гарантуємо високу якість товару, демократичні ціни і довгий строк служби. Ви обов’язково залишитесь задоволеними покупкою, зробленою на нашому сайті!