Металеві водостічні системи Товарів у наявності: 114

Підкатегорії

  • Stream
  • Galeco Stal
  • Galeco BEZOKAPOWY

    Запатеноване компанією GALECO рішення дозволяє легко монтувати ринви в фасад будівлі за допомогою креслень СAD. Це означає, що система BEZOKAPOWY Galeco ідеально вписується в лінію кожного об’єкта, що робить введення в проект водостічної системи дуже простим.

  • Niagara
  • Assa
  • Aqueduct
  • Flamingo
на сторінку
Показані 1 - 48 із 114 пунктів
Показані 1 - 48 із 114 пунктів
Металеві водостічні системи

Металева водостічна система — захист Вашої покрівлі!

Покрівля будь-якого спорудження повинна мати одну невід’ємну частину — водостічну систему. Тільки вона може забезпечити максимальний захист від вологи і допомогти відвести воду. Зовсім неважливо, якого типу дах, правильне водовідведення їй просто необхідне. Причому металевий його вид стане підходящим варіантом.

Водостічна система з металу — це проста на вид конструкція, однак надійна і міцна за своїми властивостями. Завдяки їй можна надовго забути про такі неприємності, як поява конденсату і підвищена вологість. Покрівельна конструкція залишається в ідеальному стані і прослужить протягом довгих років.

Чому більшість спеціалістів будівельної області рекомендують зупинити вибір на металевій водостічній системі? Вся справа у тому, що саме вона є найбільш міцною і надійною. Представлений матеріал виробляється із оцинкованої сталі. Окрім того, його обов’язково покривають полімером. Це необхідно для того, щоб не було чутно шуму від дощу, снігу і граду. Також він придає більшої міцності самій системі.

Особливості конструкції металевої системи водовідведення

Конструкція металевої системи достатньо проста. Вона складається з труб, жолобів, воронок і зливів. Частіше за все для водостоку використовується саме сталь, але іноді можуть застосовувати алюміній. Як би там не було, але такі матеріали надають системі додаткові міцні якості. При цьому сама конструкція не боїться високих і низьких температур.

Що стосується покриття, у якості такого обирають пурал, поліестер або пластизол. Ними покривають обидві сторони деталей металевої системи. За рахунок цього збільшується строк експлуатації водостоку. І як було сказано вище, полімерне покриття володіє звукоізоляційними властивостями. Чим товстіший його шар, тим менше чутно звуки.

Основні переваги системи: чому потрібно купити металевий водовідвід?

Надійність — головна особливість металевої водостічної системи. А все тому, що для її створення прийнято використовувати сталь товщиною від 0,5 до 0,7 мм. Додаткові захисні шари тільки збільшують цей показник.

Окрім такої особливості, металевий водовідвід має і ряд переваг. Так, наприклад, його установка не потребує великих затрат сил та енергії. Встановити конструкцію достатньо просто. Головне дотримуватися інструкції. Причому використовувати металеву систему можна для захисту будь-якого виду покрівлі.

Також такий водовідвід забезпечує максимальний захист даху і суттєво подовжує його строк служби. Осадки не будуть псувати покрівлю. І все це завдяки конструкції системи. Звісно, переваги матеріалу і у тому, що він економічний. По-перше, можна зекономити на ремонті даху. А по-друге, він коштує відносно недорого.

В інтернет-магазині Pandah продаються різні металеві водостічні системи. Тут Ви знайдете моделі таких компаній, як Niagara, Stream, Galeco Stal, які вважаються лідерами у своєму сегменті. Вас обов’язково порадує якість обслуговування і приємні ціни.