Пластикові системи Товарів у наявності: 144

на сторінку
Показані 1 - 48 із 144 пунктів
Показані 1 - 48 із 144 пунктів
Пластикові системи

Водостічна система ПВХ — захистить покрівлю будівлі

Будівництво споруджень, комплексів та інших будівель має на меті використання якісного і надійного матеріалу. Окрім того, обов’язково потрібно застосовувати додаткові елементи, які захистять об’єкт від різних пошкоджень й агресивного середовища. Водостічні системи як раз відносяться до цієї категорії. Причому їхні пластикові моделі сьогодні користуються особливою затребуваністю.

Водостічні системи взагалі і пластикові зокрема необхідні для того, щоб захистити дах від атмосферних осадків і відвести воду. Завдяки ним з покрівлі нічого не капає, а значить, вона прослужить набагато довше. Сучасні будівельні об’єкти повністю укомплектовані такими системами, щоб уникнути швидкого руйнування.

Купити пластикові водостічні системи: основні моменти при виборі

Вибір пластикової водостічної системи залежить від деяких аспектів. По-перше, повинні бути усі елементи. По-друге, їх необхідно поєднувати за кольором і типом даху. І по-третє, мають відповідати пропускній здатності жолобів і труб. Безумовно, такий матеріал підбирається і з урахуванням площі самого даху, його нахилу.

Конструкція пластикової водостічної системи достатньо проста. Вона складається із трьох елементів:

  • жолобу;
  • труби;
  • фітингу.

Усі системи з пластику відрізняються не тільки за розміром і кольором, але і видом перерізу. Відповідно, вони можуть бути квадратними, круглими і трапецієподібними. Частіше за все вибір залежить від виду споруди і дизайну даху, розмірів будівлі й інших моментів. Загалом, підбір реалізується індивідуально у кожному випадку.

Плюси пластикових водостічних систем для даху

Закономірним буде питання: а у чому переваги пластикових водостічних систем? Насправді їх достатньо багато. Можна звести їх до наступних.

  • Надійність й ефективний захист. За рахунок своїх властивостей система запобіжить негативним впливам вологи, корозії, плісняви і грибків.

  • Довговічність. Так як сучасне виробництво дозволяє застосовувати інноваційні матеріали і технології, водостічні системи з пластику стають стійкими і служать протягом багатьох років.

  • Економія. Пластик завжди вважався достатньо дешевим матеріалом, тому і системи коштують недорого. Але при цьому обов’язково мають відмінну якість.

  • Естетика. Сучасні пластикові водостічні системи створюються таким чином, що вони не порушують дизайн даху, а тільки доповнять його. Виглядає така конструкція не химерно і лаконічно.

Наш інтернет-магазин Pandah пропонує широкий асортимент пластикових водостічних систем від кращих виробників. У нас Ви знайдете матеріали від таких компаній, як Wavin Kanion, Wavin Rosa, Docke Lux, Docke Standart, Galeco, які вважаються одними з найкращих у світі. При цьому у нас Ви купите системи, що задовільнять Вас за всіма показниками — від зовнішнього вигляду до ціни!