Velux Товарів у наявності: 104

на сторінку
Показані 1 - 48 із 104 пунктів
Показані 1 - 48 із 104 пунктів
Velux

Мансардні вікна Velux — відомий виробник якісних конструкцій

Сьогодні мансардні вікна перетворилися на родзинку приватних і виробничих споруд. Вони прекрасно доповнюють як екстер’єр, так й інтер’єр. Безумовно, такі вікна служать гарним джерелом світла. Але також вони мають й інші позитивні переваги, на кшталт, додаткового захисту, засобу вентиляції, надавання затишку.

У будівельних магазинах особливою затребуваністю користуються мансардні вікна датської компанії Velux. Ось вже протягом десятьох років представлений виробник пропонує покупцям по всьому світу надійні і міцні конструкції. По-перше, вони до деталей продумують будову вікон. По-друге, створюють їх стійкими до агресивного середовища, вологи, ультрафіолетових промінів. По-третє, їхня продукція має кілька сертифікатів якості і безпеки.

Особливістю датського виробника є те, що він пропонує не тільки стильні і міцні вікна для мансард, але і додаткові до них аксесуари. Останні забезпечують сонцезахисний ефект, а також служать предметом декору. При цьому можна замовити такі мансардні вікна, що будуть мати ручне чи електронне керування.

Причини, чому варто купити мансардні вікна датського виробника

Мансардні вікна Velux тримаються на трьох китах — якості матеріалів, інноваційних технологіях і системі тепла, захисту та установки. При створенні конструкції використовується тільки найкраща деревина, а саме — північна сосна. Її основні властивості — міцність і густина. Рами і коробки створюються з клеєного брусу. Застосовують також антисептичне просочення і лакове покриття.

Що стосується технології виробництва, тут використовують енергозберігаючі склопакети, які створені відповідно до «теплового периметра». Це значить, що роздільна рамка виробляється зі сталі, що при цьому закруглена по кутах. А щоб вікна були морозостійкими, склопакети наповнюють інертним газом і силіконом.

У колекціях мансардних вікон Velux можна знайти моделі, які забезпечують повноцінний захист і тепло. Таким чином, це дозволяє у кілька разів зекономити енергозатрати. Встановлювати конструкції достатньо просто. Вони добре входять у покрівлю і придають їй особливого вишукування і розкоші.

Найкращі моделі із колекцій мансардних вікон Velux в інтернет-магазині Pandah

Виробники Velux слідкують за тим, щоб постійно оновлювався дизайн вікон. Також вони завжди вдосконалюють якість конструкції. Таким чином, вони стають більш міцними, стійкими, надійними. Тільки пройшовши через найсуворіші перевірки, у колекціях з’являються нові зразки, які є доступними покупцям по всьому світу.

Тепер й українці споживачі можуть купити мансардні вікна Velux. Зробити це просто на сайті нашого магазину Pandah! Ознайомтеся зі всім товаром, підберіть підходящі розміри, визначитесь з кольоровою гамою і робіть замовлення! Ми виконаємо його швидко й якісно!