Fakro Товарів у наявності: 69

на сторінку
Показані 1 - 48 із 69 пунктів
Показані 1 - 48 із 69 пунктів
Fakro

Мансардні вікна Fakro — якість і надійність від російського виробника

Затишок і комфорт — дві головні частини будь-якого приміщення. І звісно, у першу чергу мова іде про власний будинок. Сьогодні модним рішенням у дизайні є створення мансарди — приміщення під дахом. Ним може бути, як дитяча кімната і спальня, так і цілий кабінет. Безумовно, у такому місці необхідно почувати себе добре.

Все це можуть забезпечити мансардні вікна Fakro. Саме вони покликані стати джерелом природнього освітлення і додатковою деталлю дизайну інтер’єру й екстер’єру. На ринку будівельних матеріалів представлений виробник займає лідируючі позиції. Якщо бути точним, то друге місце у всьому світі! Висока якість, широкий модельний ряд, прийнятні ціни — все це забезпечує Факро популярність.

Створення конструкцій для мансард: як роблять вікна Факро?

Виробництво мансардних вікон Fakro відбувається з урахуванням різних аспектів. Так, виробники використовують дуже якісний деревний матеріал — сосну. Вона заготовлюється ще у зимові місяці і відповідають класу 1А. Кожна дерев’яна деталь конструкції обов’язково оброблюється антисептиком і поліакріловим лаком. При цьому наносяться вони у кілька шарів, щоб забезпечити максимальну міцність і стійкість.

Щоб мансардні вікна мали і високі показники зберігання тепла, у конструкції присутні склопакети із закругленим зовнішнім склом. Окрім того, що він достатньо міцний, також надає вікнам довгий строк експлуатації. За рахунок того, що Fakro використовує деревину, вікна є екологічно чистими і безпечними.

Модельний ряд мансардних вікон Факро дуже широкий. Російський виробник пропонує універсальні середньоповоротні моделі, з комбінованою системою відчинення, з пультом керування, енергозберігаючі, двостулкові, евакуаційні, пластикові і багато інших. Асортимент настільки різноманітний, що кожний покупець знайде для себе оптимальний варіант.

Зручні і безпечні мансардні вікна в інтернет-магазині Пандах!

При створенні вікон компанія слідкує за тим, щоб остаточний продукт був зручним і безпечним. Для цього вона особливий акцент робить на ручках, петлях і засувках. Вони дозволяють зафіксувати вікно у шести положеннях. Сама ручка знаходиться внизу, тому користуватися конструкцією дуже просто і зручно.

Що стосується безпеки, вона реалізується за рахунок того, що російський виробник застосовує спеціальний захист «TopSafe». Стулки вікон не провисають і не вичавлюються. І найголовніше, що ціни на продукцію компанії порадують будь-який гаманець.

На сайті нашого інтернет-магазину Ви можете замовити будь-яке мансардне вікно від компанії Fakro. Скористуйтеся нашим каталогом й ознайомтеся зі всіма моделями. Якщо Вам знадобиться допомога, наші консультанти допоможуть у виборі конструкцій. Купити мансардні вікна високої якості і прийнятної вартості простіше, якщо зробити це у магазині Pandah!