Профнастил стіновий Товарів у наявності: 14

Підкатегорії

Показані 1 - 14 із 14 пунктів
Показані 1 - 14 із 14 пунктів
Профнастил стіновий

Стіновий профнастил — матеріал для облицювання будівельних конструкцій

Щоб покрити покрівлю, багато спеціалістів радять використовувати профнастил. Однак є і подібний матеріал, який застосовують для облицювання стін. Справа у тому, що він вважається універсальним й економічним за своєю суттю. При цьому використовувати його можна в якості матеріалу для парканів, огороджень, перекриття.

Головна відмінність стінового профнастилу від покрівельного полягає у тому, що перший менш жорсткий. Стінам не потрібно витримувати такі навантаження як даху, тому матеріал для них можна підбирати трохи інший. Плюс до всього за рахунок таких характеристик процес роботи зі стіновим профнастилом у декілька разів легший.

Види стінового профнастилу: характеристики матеріалів

Залежно від характеристик профнастил прийнято розділяти на три види: стіновий, несуче-стіновий і несучий. Безумовно, кожний з них відрізняється за деякими показниками. Потрібно детально ознайомитися з кожним видом.

Стіновий профнастил — це матеріал, який в основному використовується для облаштування перекриття, загороджень, і, звісно, стін. Висота його гофру коливається від 8 до 44 мм. За своїми властивостями він достатньо легкий, однак дуже міцний.

Несуче-стіновий профнастил — це матеріал, який застосовується для облицювання стін частіше за все. По-перше, він універсальний. По-друге, має гарну якість. По-третє, радує приємною ціною. Використовувати його можна як для виробничих, так і житлових стін. Висота такого профнастилу дорівнює 35-44 мм.

Несучий профнастил — це матеріал, який відрізняється підвищеною міцністю і висотою гофру (від 57 до 157 мм). З ним можна проводити додаткові маніпуляції, наприклад, армувати або заливати бетоном. Безумовно, однією із головних характеристик такого виду є підвищена жорсткість. Окрім того, ціна на такий матеріал набагато вища за попередні.

Переваги матеріалу для стін — купити профнастил на сайті Pandah!

Стіновий профнастил має не тільки специфічні особливості, але і переваги. Перш за все, матеріал відрізняється невеликою вагою, тому працювати з ним неважко. Він не боїться агресивного середовища, перепадів температури, вологи і сонячних променів. Завдяки тому, що йому притаманна деяка жорсткість і пружність, він з легкістю прослужить протягом довгих літ.

Окрім усього названого, ще однією перевагою профнастилу стінового є те, що він естетично привабливий. Його оброблюють спеціальними речовинами, які і придають гарний зовнішній вигляд. А найголовніше — профнастил вважається недорогим матеріалом.

На сайті нашого магазину pandah.com.ua представлений широкий асортимент стінового профнастилу. Якщо Вам необхідний такий матеріал, замовте його саме у нас. Ви можете обрати модель з певним покриттям, конкретного розміру і конфігурації. Ми також пропонуємо додаткові аксесуари для закріплення профнастилу. Все найякісніше для наших покупців!