Профнастил покрівельний Товарів у наявності: 25

Підкатегорії

Показані 1 - 25 із 25 пунктів
Показані 1 - 25 із 25 пунктів
Профнастил покрівельний

Дах із покрівельного профнастилу — міцна конструкція на довгі роки

Для облаштування дахів використовуються різні матеріали. Це і черепиця, і мідь, й ондулін, і шифер. Однак ще одним популярним виробом являється покрівельний профнастил. Сьогодні його застосовують при будівництві житлових і комерційних забудов. Така популярність обумовлюється тим, що матеріал має ряд позитивних властивостей.

Покрівельний профнастил — це матеріал, який створюється із листового металу гарячого оцинкування. При його виробництві використовується холодний метод прокату на профільованому станку. Що стосується товщини виробу, вона має бути не менше 0,47-0,5 мм. При цьому довжина може досягати 6 метрів.

Покрівельні матеріали із профнастилу: умови використання

Є деякі умови використання покрівельного профнастилу. Так, наприклад, якщо спорудження зводиться в агресивному середовищі слабкого або середнього типу, необхідно вибирати матеріал, який має спеціальне покриття. Частіше за все таким є полімерне декоративне забарвлення. Завдяки ньому строк служби матеріалу збільшується у кілька разів.

Якщо забудова зводиться у неагресивному середовищі, тоді можна застосовувати оцинкований профнастил без додаткового покриття. Однак потрібно звернути увагу на параметри шару цинку. Вони мають бути не менше за 180 г/м кв. поверхні.

Магазин покрівельного профнастилу — замовити хороший матеріал за доступною ціною

Профлисти покрівельні володіють рядом позитивних властивостей. Перш за все, вони полягають у тому, що матеріал стійкий до вогню, вологи і перепаду температури. Саме тому його укладають на будівлях, які призначені для зберігання горючих речовин.

Екологічність — одна із найголовніших переваг. При експлуатації такого матеріалу можна не переживати за безпеку. Невелика вага дозволяє легко підіймати й укладати вироби. Антикорозійні властивості забезпечують довгий строк служби. А застосовувати матеріал можна в різних кліматичних умовах, тому що він не боїться вологи й ультрафіолетових променів. І найбільш приємне, що профнастил завжди радує естетичним зовнішнім виглядом.

Наш сайт Pandah створений спеціально для тих, хто хоче купити якісний матеріал для укладки даху. У нашому каталозі Ви знайдете покрівельний профнастил від різних виробників. У нас є вироби категорій Т-10, 18, 20, 35, 40 і 57. Таким чином, Ви одразу зможете визначитися з тим, який профлист необхідний конкретно у Вашому випадку.

Ми гарантуємо кожному покупцеві відмінну якість товару і довгий строк експлуатації. А приємні ціни стануть додатковою причиною, чому Вам потрібно замовити покрівельний профлист на нашому сайті pandah.com.ua.