Профнастил несучий Товарів у наявності: 6

Показані 1 - 6 із 6 пунктів
Показані 1 - 6 із 6 пунктів
Профнастил несучий

Несуча здатність профнастилу — універсальне покриття для стін і дахів

Серед багатьох видів матеріалу для облаштування стін і дахів несучий профнастил займає одне із лідируючих місць. Причина такої затребуваності у тому, що він ідеально підходить для конструкцій різного типу, має бездоганні характеристики і ряд переваг. Практично у всіх сучасних спорудженнях міститься якась кількість несучого профнастилу.

Що собою представляє такий матеріал? Це будівельний виріб, який створений спеціальним методом, а саме «холодного прокату». Для нього обов’язково беруть якісну сталь. Товщина матеріалу може бути різною — від 0,5 мм до 1,2 мм. Отриманий у результаті «холодного прокату» лист можна використовуватися як для покриття даху, так і стіни.

Розміри несучого профлиста можуть відрізнятися. Однак максимальна довжина не повинна перевищувати 12 метрів. Представлений матеріал обов’язково маркується спеціальним кодом — від Н57 до Н350. Це означає, що висота гофру може бути, як 57 мм, так і 350 мм. Чим більше показник, тим краще матеріал витримає навантаження. Наприклад, є моделі, що додатково заливаються бетоном й армуються.

Очевидні переваги несучого профнастилу — причини купити матеріал

Як і будь-який вид будівельного матеріалу, несучий профнастил має ряд переваг. Вони представлені наступним чином.

  • Міцність. Окрім того, що виріб витримує великі навантаження, він також стійкий до корозії.
  • Легкість. Матеріал сам по собі достатньо легкий, що дозволяє використовувати його у багатьох будівельних об’єктах, складувати і транспортувати. Питома маса може становити 5-16 кг на 1 квадратний метр.
  • Екологічність. Несучий профнастил вважається екологічно чистим матеріалом, що особливо важливо у сучасних умовах.
  • Естетика. Завдяки тому, що можна використовувати спеціальні фарбувальні розчини, профнастил має привабливий зовнішній вигляд і різновид кольорової гами.
  • Доступність. Представлений вид матеріалу відрізняється невисокою ціною, при цьому якість залишається на високому рівні.

Де купити якісний і недорогий несучий профнастил?

Усі представлені переваги дозволяють застосовувати несучий профнастил для покриття покрівлі, для створення парканів і облаштування стін, для покриття опалубки. Сфера використання дійсно широка.

В інтернет-магазині Pandah кожний покупець обов’язково знайде несучий профнастил, який сподобається йому за всіма показниками. У каталозі Ви можете обрати ціновий діапазон, колір, товщину і покриття. Тим самим це допоможе купити підходящий матеріал для конкретної конструкції. Якщо у Вас виникнуть труднощі, наші консультанти завжди допоможуть.