Бітумна черепиця Товарів у наявності: 222

Підкатегорії

 • Iko
 • Eco roof
 • Owens Corning
 • Shinglas
 • Docke
 • Aquaizol
 • Kerabit
 • Tilercat
 • Roofshield
 • Tegola
 • Katepal
 • GAF

  Покрівельна система GAF складається з компонентів виключно високої якості, комплексне використання яких дозволяє забезпечити будівництво надійну і довгостроковий захист. Якість покрівельних систем від компанії GAF - перевірено часом! Відзначимо, що покрівельні системи GAF отримали в США нагороду Good Housekeeping Seal, що свідчить про їх неперевершеній якості. Покрівельна система GAF складається з таких елементів, як конькова черепиця преміум-класу, гідроізоляційні плівки і мембрани, конькова витяжна вентиляційна система, захист покрівельного настилу, бітумний клей.

на сторінку
Показані 1 - 48 із 222 пунктів
Показані 1 - 48 із 222 пунктів
Бітумна черепиця

Покрівельна бітумна черепиця — якісний матеріал для даху

Щоб будова радувала якістю протягом довгих літ, необхідно від самого початку подбати про купівлю хороших матеріалів. Й у першу чергу — для даху. Бітумна черепиця як раз-таки є одним із них. Вона відноситься до м’якого виду покрівлі, тому нерідко можна зустріти альтернативні назви: «м’яка черепиця», «м’яка покрівля».

За формою така черепиця представляє собою прямокутні пластини або гонти, які мають спеціальні вирізи. Цікаво і те, що сьогодні на ринку будівельних матеріалів продається безліч видів бітумної черепиці, що відрізняється малюнками, розмірами і кольорами. Покупці віддають перевагу якісному матеріалу з тієї причини, що він підходить для укладки покрівель складних конструкцій.

Структура, особливості і переваги бітумної черепиці

З чого складається структура бітумної черепиці? В її основу входить скловолокно. Воно обов’язково просочується бітумом. Причому, щоб матеріал прослужив набагато довше, використовують тільки модифікований його вид. Особливість у тому, що він еластичний незалежно від температури і погодних умов.

Окрім бітуму і скловолокна, структура черепиці також складається із зовнішнього шару, який був броньованим. При цьому для його створення використовується або кам’яна крихта, або тонкий лист металу (цинк, мідь, титан). Таким чином, покрівля захищена від механічних пошкоджень, агресивного середовища, зберігає свою початкову форму протягом довгих літ.  

Головні особливості бітумної черепиці полягають у наступному. Матеріал м’який, пластичний і гнучкий. Що стосується основних переваг, сюди можна віднести:
— довговічність;
— простота;
— чудове поглинання шуму;
— водовідштовхувальні властивості;
— естетичний зовнішній вигляд.
Все це дозволяє відносити бітумну черепицю до лідерів покрівельних матеріалів на будівельному ринку.

М’яка бітумна черепиця в інтернет-магазині Pandah!

На сайті pandah.com.ua кожний покупець обов’язково знайде підходящий матеріал для даху того чи іншого спорудження. У нас продається бітумна черепиця від таких виробників, як Iko, Eco Roof, Owens Corning, Shinglas, Docke, Aquaizol, Kerabit, Tilercat, Roofshield, Tegola, Katepal, Рубероид. Представлені бренди відомі по всьому світу і користуються затребуваністю у країнах Заходу.

Крім того, що у нас представлений широкий асортимент бітумної черепиці, також наших покупців порадують і демократичні ціни. Ви завжди зможете обрати для себе той матеріал, вартість якого буде Вам по карману. У випадку необхідності звертайтеся до наших консультантів. Вони допоможуть підібрати бітумну черепицю. Робить покупки у нашому інтернет-магазині і створюйте міцні конструкції.