Покрівля  Товарів у наявності: 503

Підкатегорії

 • Бітумна черепиця

  Покрівельна бітумна черепиця — якісний матеріал для даху

  Щоб будова радувала якістю протягом довгих літ, необхідно від самого початку подбати про купівлю хороших матеріалів. Й у першу чергу — для даху. Бітумна черепиця як раз-таки є одним із них. Вона відноситься до м’якого виду покрівлі, тому нерідко можна зустріти альтернативні назви: «м’яка черепиця», «м’яка покрівля».

  За формою така черепиця представляє собою прямокутні пластини або гонти, які мають спеціальні вирізи. Цікаво і те, що сьогодні на ринку будівельних матеріалів продається безліч видів бітумної черепиці, що відрізняється малюнками, розмірами і кольорами. Покупці віддають перевагу якісному матеріалу з тієї причини, що він підходить для укладки покрівель складних конструкцій.

  Структура, особливості і переваги бітумної черепиці

  З чого складається структура бітумної черепиці? В її основу входить скловолокно. Воно обов’язково просочується бітумом. Причому, щоб матеріал прослужив набагато довше, використовують тільки модифікований його вид. Особливість у тому, що він еластичний незалежно від температури і погодних умов.

  Окрім бітуму і скловолокна, структура черепиці також складається із зовнішнього шару, який був броньованим. При цьому для його створення використовується або кам’яна крихта, або тонкий лист металу (цинк, мідь, титан). Таким чином, покрівля захищена від механічних пошкоджень, агресивного середовища, зберігає свою початкову форму протягом довгих літ.  

  Головні особливості бітумної черепиці полягають у наступному. Матеріал м’який, пластичний і гнучкий. Що стосується основних переваг, сюди можна віднести:
  — довговічність;
  — простота;
  — чудове поглинання шуму;
  — водовідштовхувальні властивості;
  — естетичний зовнішній вигляд.
  Все це дозволяє відносити бітумну черепицю до лідерів покрівельних матеріалів на будівельному ринку.

  М’яка бітумна черепиця в інтернет-магазині Pandah!

  На сайті pandah.com.ua кожний покупець обов’язково знайде підходящий матеріал для даху того чи іншого спорудження. У нас продається бітумна черепиця від таких виробників, як Iko, Eco Roof, Owens Corning, Shinglas, Docke, Aquaizol, Kerabit, Tilercat, Roofshield, Tegola, Katepal, Рубероид. Представлені бренди відомі по всьому світу і користуються затребуваністю у країнах Заходу.

  Крім того, що у нас представлений широкий асортимент бітумної черепиці, також наших покупців порадують і демократичні ціни. Ви завжди зможете обрати для себе той матеріал, вартість якого буде Вам по карману. У випадку необхідності звертайтеся до наших консультантів. Вони допоможуть підібрати бітумну черепицю. Робить покупки у нашому інтернет-магазині і створюйте міцні конструкції.

 • Фальцева покрівля

  Фальцеве покриття крівлі — найкраще рішення для облаштування даху

  Сьогодні на ринку будівельних матеріалів представлений широкий асортимент виробів для облаштування дахів. Фальцева покрівля є однією з затребуваних серед багатьох покупців. Це пов’язано з тим, що такий матеріал не викликає проблем при укладці, а також він використовується при будівництві як виробничих, так і житлових споруджень.

  Що собою представляє фальцева покрівля? Це ніщо інше як металева крівля, краї якої згинаються і друг з другом поєднуються. Головним елементом у представленому матеріалі є фальц-панель або «картина». Щоб зачепити кілька таких панелей, необхідні кляммери. Останніми можуть бути як прес-шайби, так і саморізи. Засувками для «картин» частіше за все стають автоматичні замки.

  Основа фальцевого покриття і типи з’єднання

  Матеріалами для фальцевої крівлі стають сталь (рулонна, листова), кольорові метали (алюміній, мідь). Щоб вона прослужила набагато довше, обов’язково використовується полімерне покриття. Особлива увага приділяється типу з’єднання, тому що саме від нього залежить, наскільки міцною і стійкою стане конструкція.

  У зв’язку з цим прийнято розрізняти кілька їхніх видів: стоячі, лежачі, ординарні і двійні. Також відрізняють таку покрівлю і за типом металу. Наприклад, стальна, титан-цинкова, мідна, алюмінієва. Всі вони мають свої особливості і характеристики.

  Головні особливості фальцевої покрівлі для даху — характеристика видів покриття

  Стальна фальцева покрівля— матеріал, створений із оцинкованого листа; має товщину від 0,5 до 0,7 мм. При цьому може використовуватися спеціальне покриття. Строк служби матеріалу — не менше 50 років.

  Титан-цинкова крівля — матеріал, що складається із титану і цинку. Вважається інноваційним. Товщина такої покрівля складає 0,7 мм. Іноді при створенні використовують природну платину, яка збільшує строк експлуатації до 100 років.

  Мідна покрівля — фальцева крівля, зроблена із мідної стрічки, яка може бути різних кольорів і видів. Товщина виробу коливається від 0,55 до 0,8 мм. Служить не менше 100 років.

  Алюмінієва фальцева покрівля — матеріал, створений із алюмінієвої стрічки. Може мати покриття. Товщина виробу становить 0,7 мм. Строк служби довгий — приблизно 100 років.

  На сайті нашого інтернет-магазину Pandah представлені різні види і типи фальцевої крівлі. У нас Ви знайдете матеріал, який задовільнить Вас як за якістю, так і ціною. У каталогах представлені вироби від таких компаній, як Karo і РертроЛайн. Також ми пропонуємо й аксесуари, призначені спеціально для укладки фальцевої крівлі.

  Зробіть замовлення вже сьогодні й отримайте якісний матеріал для даху виробничих і житлових приміщень!

 • Металочерепиця

  Крівля з металочерепиці — найкращий композитний матеріал для даху

  Ринок будівельних матеріалів постійно оновлюється і пропонує покупцям великий вибір матеріалів для облаштування даху. Зараз можна купити вироби, які мають високу міцність, надійність і довговічність. Але незважаючи на це, частіше за все люди віддають перевагу покрівлі, створеній із металочерепиці. І в цьому немає нічого дивного, тому що саме такий матеріал вважається найякіснішим.

  Для створення такого виду покрівля обирають стальні листи, товщина яких коливається від 0,4 до 0,6 мм. Спочатку вони проходять через гаряче цинкування, а потім відправляються до цеху для фарбування. Це необхідно, щоб утворилася спеціальна герметична плівка. Вона призначена для захисту виробу від ультрафіолетових промінів, агресивного середовища, вологи. Окрім цього, плівка має й антикорозійні властивості.

  Треба відмітити, що від вибору плівки залежить строк експлуатації. Наприклад, металочерепиця з поліестером і пластизолом прослужить 5 років, з матовим поліестером — 10 років, а з пуралом і ПВДФ — 15 років. Особливістю крівлі такого виду є те, що можна обрати той чи інший колір, що дозволяє поєднувати її з віконними рамами, дверима, огорожами.

  Основні переваги покрівлі із металочерепиці

  Як і багато інших видів покрівельних матеріалів, металочерепична має свої переваги. Насамперед, вони полягають у тому, що виріб відрізняється стабільними лінійними розмірами. Це говорить про те, що дах не буде деформуватися через вологу, холод, вітер. Якщо правильно провести монтаж, покриття залишиться у бездоганному виді.

  Ще однією перевагою такої покрівлі є довговічність. Матеріал надзвичайно міцний і надійний. Протягом довгих літ можна не переживати, що знадобиться ремонт. Маленька вага — це одна перевага. Так як металочерепиця складається із листів, їх легко підіймати і укладати.

  І звісно, найприємнішим вважається те, що покрівля з металочерепиці коштує недорого. Таким чином, використовують матеріал для будівництва і виробничих, і житлових споруд.

  Купити металочерепицю на сайті інтернет-магазину Pandah!

  У нашому інтернет-магазині Pandah Ви обов’язково знайдете підходящий для себе матеріал. У нас представлений великий асортимент металочерепиці для даху. Тут кожний покупець зможе купити виріб таких компаній, як Шафир, ЕвроМодуль, ARAD, Karpatia, Delta, Omega, TUR. Також ми пропонуємо й аксесуари, призначені спеціально для укладки металочерепичної покрівлі.

  Наші консультанти допоможуть визначитися із вибором і відшукати підходящий за якістю і вартістю матеріал. А Вас порадує не тільки хороший сервіс, але і приємні ціни. Тому робіть покупки для будівництва на нашому сайті!

 • Композитна металочерепиця

  Дах із композитної металочерепиці — надійне покриття для споруд

  Металочерепиця вважається однім із найкращих матеріалів для дахів. Це визначається тим, що вона має високу якість, довговічність і практичність. Однак на ринку будівельних матеріалів є ще одне гарне покриття. Мова іде про покрівлю із композитної металочерепиці. Незважаючи на те що вона з’явилася відносно нещодавно, вже встигла завоювати симпатії більшості людей.

  Основа такого матеріалу представляє собою сталевий лист, покритий з двох сторін шаром із трьох кольорових металів — алюмінію, цинку і кремнію. Це забезпечує надійність, захист від корозії, агресивного середовища. Окрім того, щоб виріб був ще більш міцним, зовнішній шар покривають кам’яною крихтою (граніт, гранулят, нефрит, яшма) і прозорою акриловою фарбою. Такі процеси необхідні для захисту покрівлі від ультрафіолетових промінів і вологи.

  Позитивні властивості покрівля із композитної металочерепиці

  Крівля із металочерепиці має властивості, які роблять матеріал затребуваним і популярним серед багатьох людей. По-перше, виріб відрізняється високої міцністю, довговічністю, пожежною безпекою. По-друге, крівлю досить легко укладати, можна використовувати у складних конструкціях, покривати дахи, що мають нахил з кутом від 12 до 90 градусів. По-третє, після використання композитної металочерепиці залишається мало відходів.

  Окрім всього того, що названо вище, матеріал має й естетичні властивості. Різноманітність кольорів і фактур дозволяє використовувати металочерепицю для облаштування старовинних й історичних будівель, для створення гарних дахів заміських будинків і житлових комплексів. А за рахунок того, що матеріал оснащується спеціальними кріпленнями, це захищає дах від появи конденсату і просочування вологи.

  Металочерепиця з композитним покриттям високої якості і за прийнятною ціною

  Мабуть, єдиний мінус композитної покрівлі із металочерепиці — це ціна. Вона достатньо висока. При цьому необхідно ретельно підбирати матеріал. Бо велика вартість не завжди говорить про гарну якість.

  Однак, якщо Ви вирішите купити композитну крівлю із металочерепиці на нашому сайті pandah.com.ua, отримаєте по-справжньому якісний і надійний виріб. Тому що ми пропонуємо своїм покупцям тільки найкращі матеріали. Ви будете впевнені у тому, що майбутньому даху того чи іншого спорудження не знадобиться ремонт протягом довгих років.

  У каталозі представлені моделі таких відомих компаній, як Gerard, Queentile, Metrotile, Evertile, Tilcor. Також усім покупцям ми пропонуємо й аксесуари для покрівлі із композитної металочерепиці. Не виходячи із дому Ви зможете замовити абсолютно всі комплектуючі, що необхідні для облаштування даху.

 • Натуральна черепиця

  Дах з натуральної черепиці — довговічність й екологічність понад усе

  В епоху, коли екологія має велике значення, навіть будівельні матеріали повинні підбиратися з особливою ретельністю і серйозністю. Наприклад, для облаштування даху споруди немає нічого кращого за натуральну черепицю. Мало того, що це екологічно чистий матеріал, він ще має і чудові естетичні особливості.

  Прийнято розрізняти два види натуральної черепиці — цементно-піщана і керамічна. Кожний з них має ряд властивостей, особливостей і переваг. На сайті нашого інтернет-магазину Ви обов’язково знайдете підходящий для себе матеріал, який задовільнить Ваші запити за всіма параметрами.

  Натуральна черепиця для даху з цементу і піску — структура і переваги

  Цементно-піщана черепиця — це виріб, створений із таких матеріалів, як пісок, вапняк, пігменти окису заліза і вода. Деякі вважають, що такий вид крівлі достатньо важко укладати. Окрім того, для нього потрібна міцна кроквяна система. Не дивлячись на це у такого матеріалу велика кількість переваг, які затьмарюють перелічене вище.

  По-перше, цементно-піщана черепиця є екологічно чистою і безпечною. По-друге, її можна використовувати у будівлях з каміння, цеглин, деревини. По-третє, вона довговічна. Строк експлуатації приблизно сто років. По-четверте, така черепиця має низьку теплопровідність, тому літом під нею прохолодно, а зимою — тепло. По-п’яте, матеріал абсолютно не потребує фарбування.

  Особливості керамічної черепиці: купити матеріал в інтернет-магазині Pandah

  Керамічна черепиця — це другий вид натуральної черепиці. В її составі знаходяться пластичні і жирні глини. Для того щоб створити виріб, потрібно провести три маніпуляції: підготувати сировину, сформувати й обпалити. Після того, як глина стане однорідною масою, її ріжуть на шматочки або пресують у спеціальних формах. Тільки після цього можна приступити до обпалення.

  Так як натуральна керамічна черепиця повинна бути довговічною і міцною, її зовнішній шар обов’язково покривають ангобом або глазур’ю. За рахунок цього матеріал стає вогнетривким, стійким до агресивного середовища, перепадів температури, вологи.

  Керамічну черепицю прийнято розділяти на кілька видів. До них відносять:

  • плоска стрічкова;
  • плоска штампована;
  • лоткова;
  • марсельська;
  • голландська.

  Плоска стрічкова черепиця найдешевша і найпростіша; має незвичну форму у нижній частині. Плоска штампована є найбільш розповсюдженою; володіє поздовжніми «хвилями» і бар’єрами, необхідними для відводу води. Лоткова черепиця використовується для дахів з ухилом не менше 40 градусів. Марсельська черепиця виробляється у формі лоткового покриття з S-подібним жолобом. Голландська — має поздовжні «хвилі», округлі кромки.

  На сайті нашого магазину Pandah Ви знайдете всі представлені вище види і підвиди натуральної черепиці для даху. У нас є матеріали від найкращих компаній. Прийнятна вартість і висока якість товару — переваги нашого магазину. Зробити своє замовлення Ви можете у будь-який час, а ми з радістю допоможемо Вам визначитися з хорошим варіантом натуральної черепиці.

на сторінку
Показані 1 - 48 із 503 пунктів
Показані 1 - 48 із 503 пунктів
Покрівля

Покрівельні матеріали: види й особливості

При будівництві спорудження важливе значення мають матеріали. Від їхньої якості і стану залежить кінцевий підсумок. Звісно, необхідно все ретельно перевіряти. Але від самого початку потрібно визначитися, який саме матеріал знадобиться для того чи іншого елементу конструкції. І в першу чергу треба задуматися про купівлю покрівлі для даху.

Ринок будівельних матеріалів пропонує велику кількість матеріалів. Однак далеко не всі підходять з деяких причин. Одні з них краще за все підійдуть для покриття гаражу, інші — для звичайних домівок. Тим не менш потрібно ознайомитися із кожним окремим матеріалом, щоб зрозуміти, який з них обрати у конкретній ситуації.

Популярні матеріали для даху — що обирають покупці?

Прийнято розділяти покрівельні матеріали на шість видів:
— м’які;
— жорсткі;
— профільні;
— плоскі;
— штучні;
— рулонні.
У свою чергу вони підрозділяються ще на кілька підвидів. Наприклад, металочерепиця, профнастил, шифер, ондулін, сталева фальцева покрівля, плоска мембранна покрівля і так далі.

Треба відмітити, що найбільш затребуваними підвидами є керамічна черепиця, цементно-піщана черепиця, полімерна черепиця, металочерепиця, мідь, сланець. Щоб зрозуміти, що вони собою представляють, потрібно ознайомитися із кожним підвидом окремо.

Характеристика покрівельних матеріалів для даху

Керамічна черепиця — це покрівельний матеріал, який створений з обпаленої глини, пластифікаторів і барвників. Використовують для стандартних дахів. В залежності від нахилу, може потребуватися додатковий настил. Особливістю керамічної черепиці у тому, що вона екологічно чиста, не боїться перепаду температури, безшумна, має високі тепло- і звукоізоляційні характеристики, довговічна.

Цементно-піщана черепиця — це покрівельний матеріал, зроблений з кварцевого піску, пігментів, портландцементу і води. Мінімальний нахил даху має становити не менше 18. Особливості матеріалу у тому, що він довговічний, безшумний, стійкий до перепаду температури, ультрафіолетових промінів, морозів й агресивного середовища.

Полімерна черепиця — це покрівельний матеріал, який зроблений з піску, полімерів і барвників. Нахил даху коливається від 5 до 90 градусів. Особливістю матеріалу вважається те, що він не боїться вологи, стійкий до плісняви і грибка, ультрафіолетових променів, а також має низьку теплопровідність.

Металочерепиця — це покрівельний матеріал, створений із оцинкованої сталі, антикорозійного шару і ґрунтовки, полімерного покриття. Нахил даху — не менше 14 градусів. Особливостями являються легкість, гладкість, стійкість до грибка і плісняви, невисока ціна.

Мідь — це покрівельний матеріал, який може повністю складатися із міді або із додаванням алюмінію й олова. Кут нахилу даху — 16-45 градусів. Дах із міді довговічний, стійкий до агресивного середовища, пожежостійкий і просто гарний.

Сланець — це покрівельний матеріал, який повністю складається із гірської породи (сланцю). Кут нахилу даху має становити не менше 22 градусів. Особливості такого даху у тому, що він буде мати довгий строк експлуатації, безшумний, стійкий до ультрафіолетових променів. При цьому сланець вважається екологічно чистим матеріалом.

Якщо Вам необхідно зробити якісний і стійкий до різних впливів зі сторони дах, у нашому інтернет-магазині можна знайти абсолютно всі покрівельні матеріали. Приємні ціни, багатий асортимент, якісне обслуговування — все це є на сайті pandah.com.ua!