Композитна металочерепиця Товарів у наявності: 111

на сторінку
Показані 1 - 48 із 111 пунктів
Показані 1 - 48 із 111 пунктів
Композитна металочерепиця

Дах із композитної металочерепиці — надійне покриття для споруд

Металочерепиця вважається однім із найкращих матеріалів для дахів. Це визначається тим, що вона має високу якість, довговічність і практичність. Однак на ринку будівельних матеріалів є ще одне гарне покриття. Мова іде про покрівлю із композитної металочерепиці. Незважаючи на те що вона з’явилася відносно нещодавно, вже встигла завоювати симпатії більшості людей.

Основа такого матеріалу представляє собою сталевий лист, покритий з двох сторін шаром із трьох кольорових металів — алюмінію, цинку і кремнію. Це забезпечує надійність, захист від корозії, агресивного середовища. Окрім того, щоб виріб був ще більш міцним, зовнішній шар покривають кам’яною крихтою (граніт, гранулят, нефрит, яшма) і прозорою акриловою фарбою. Такі процеси необхідні для захисту покрівлі від ультрафіолетових промінів і вологи.

Позитивні властивості покрівля із композитної металочерепиці

Крівля із металочерепиці має властивості, які роблять матеріал затребуваним і популярним серед багатьох людей. По-перше, виріб відрізняється високої міцністю, довговічністю, пожежною безпекою. По-друге, крівлю досить легко укладати, можна використовувати у складних конструкціях, покривати дахи, що мають нахил з кутом від 12 до 90 градусів. По-третє, після використання композитної металочерепиці залишається мало відходів.

Окрім всього того, що названо вище, матеріал має й естетичні властивості. Різноманітність кольорів і фактур дозволяє використовувати металочерепицю для облаштування старовинних й історичних будівель, для створення гарних дахів заміських будинків і житлових комплексів. А за рахунок того, що матеріал оснащується спеціальними кріпленнями, це захищає дах від появи конденсату і просочування вологи.

Металочерепиця з композитним покриттям високої якості і за прийнятною ціною

Мабуть, єдиний мінус композитної покрівлі із металочерепиці — це ціна. Вона достатньо висока. При цьому необхідно ретельно підбирати матеріал. Бо велика вартість не завжди говорить про гарну якість.

Однак, якщо Ви вирішите купити композитну крівлю із металочерепиці на нашому сайті pandah.com.ua, отримаєте по-справжньому якісний і надійний виріб. Тому що ми пропонуємо своїм покупцям тільки найкращі матеріали. Ви будете впевнені у тому, що майбутньому даху того чи іншого спорудження не знадобиться ремонт протягом довгих років.

У каталозі представлені моделі таких відомих компаній, як Gerard, Queentile, Metrotile, Evertile, Tilcor. Також усім покупцям ми пропонуємо й аксесуари для покрівлі із композитної металочерепиці. Не виходячи із дому Ви зможете замовити абсолютно всі комплектуючі, що необхідні для облаштування даху.