Фальцева покрівля Товарів у наявності: 16

Підкатегорії

 • РетроЛАЙН

  Зовнішній вигляд і міцність як у класичного фальца.
  Широкі можливості застосування для будівництва та реконструкцій практично будь-яких будівель.
  Приховані монтажні отвори та замки.

 • Karo
 • Аксесуари до фальцевой...

  Аксесуари до фальцевой покрівлі

Показані 1 - 16 із 16 пунктів
Показані 1 - 16 із 16 пунктів
Фальцева покрівля

Фальцеве покриття крівлі — найкраще рішення для облаштування даху

Сьогодні на ринку будівельних матеріалів представлений широкий асортимент виробів для облаштування дахів. Фальцева покрівля є однією з затребуваних серед багатьох покупців. Це пов’язано з тим, що такий матеріал не викликає проблем при укладці, а також він використовується при будівництві як виробничих, так і житлових споруджень.

Що собою представляє фальцева покрівля? Це ніщо інше як металева крівля, краї якої згинаються і друг з другом поєднуються. Головним елементом у представленому матеріалі є фальц-панель або «картина». Щоб зачепити кілька таких панелей, необхідні кляммери. Останніми можуть бути як прес-шайби, так і саморізи. Засувками для «картин» частіше за все стають автоматичні замки.

Основа фальцевого покриття і типи з’єднання

Матеріалами для фальцевої крівлі стають сталь (рулонна, листова), кольорові метали (алюміній, мідь). Щоб вона прослужила набагато довше, обов’язково використовується полімерне покриття. Особлива увага приділяється типу з’єднання, тому що саме від нього залежить, наскільки міцною і стійкою стане конструкція.

У зв’язку з цим прийнято розрізняти кілька їхніх видів: стоячі, лежачі, ординарні і двійні. Також відрізняють таку покрівлю і за типом металу. Наприклад, стальна, титан-цинкова, мідна, алюмінієва. Всі вони мають свої особливості і характеристики.

Головні особливості фальцевої покрівлі для даху — характеристика видів покриття

Стальна фальцева покрівля— матеріал, створений із оцинкованого листа; має товщину від 0,5 до 0,7 мм. При цьому може використовуватися спеціальне покриття. Строк служби матеріалу — не менше 50 років.

Титан-цинкова крівля — матеріал, що складається із титану і цинку. Вважається інноваційним. Товщина такої покрівля складає 0,7 мм. Іноді при створенні використовують природну платину, яка збільшує строк експлуатації до 100 років.

Мідна покрівля — фальцева крівля, зроблена із мідної стрічки, яка може бути різних кольорів і видів. Товщина виробу коливається від 0,55 до 0,8 мм. Служить не менше 100 років.

Алюмінієва фальцева покрівля — матеріал, створений із алюмінієвої стрічки. Може мати покриття. Товщина виробу становить 0,7 мм. Строк служби довгий — приблизно 100 років.

На сайті нашого інтернет-магазину Pandah представлені різні види і типи фальцевої крівлі. У нас Ви знайдете матеріал, який задовільнить Вас як за якістю, так і ціною. У каталогах представлені вироби від таких компаній, як Karo і РертроЛайн. Також ми пропонуємо й аксесуари, призначені спеціально для укладки фальцевої крівлі.

Зробіть замовлення вже сьогодні й отримайте якісний матеріал для даху виробничих і житлових приміщень!