Вентиляційні виходи Товарів у наявності: 105

на сторінку
Показані 1 - 48 із 105 пунктів
Показані 1 - 48 із 105 пунктів
Вентиляційні виходи

Вентиляційний вихід на дах — подбайте про якісну вентиляцію будинку!

Немає сумнівів, що налагоджена система вентиляції істотно покращує стан будь-якого будинку. Більше того, завдяки їй можна збільшити строк експлуатації різноманітних будівельних елементів. У тому числі і даху. Саме для нього сьогодні на ринку будівельних матеріалів продаються різного роду вентиляційні виходи.

Для чого потрібні такі пристрої? По-перше, вони створюють гарний мікроклімат у домі. По-друге, покрівля захищена від корозії. По-третє, сам дах прослужить у кілька разів довше і не буде потребувати ремонту. По-четверте, температури у спекотний час значно нижча, а у холодний — перестане з’являтися лід та інші неприємні створення.

Вентиляційні виходи для даху, горища і скатних покрівель

Вентиляційні виходи представляють собою пристрої, необхідні для виводу труби на дах. Вони можуть бути різних форм і кольорів. Сьогодні можна купити елементи для труб м’якого даху, для витяжки, ковпаки, вентилі для прямої і м’якої покрівлі, металочерепиці, бітумної черепиці, керамічної і цементно-піщаної черепиці.

Усі вентиляційні виходи діляться на кілька типів: для даху і горища, для установки у скатні крівлі, покрівельні вентилятори, вентиляційні виходи і вентиляції цоколю. Окремо познайомимося з кожним із представлених пристроїв.

Вентиляція для даху і горища практично не відрізняється одна від одної. Єдина відмінність — для горища знадобиться пристрій, який має спеціальний адаптер. Він потрібен для вентиляції каналізаційного стояку у місцях, де не бувають заморозки. Обидва пристрої можна встановлювати, як під час створення покрівлі, так і на вже готову конструкцію.

Вентиляція для встановлення у скатні покрівлі складаються з кількох прохідних елементів. Завдяки ним пристрій можна монтувати у будь-яку крівлю. Головне правильно підібрати його залежно від типу покрівлі і діаметра об’єкта, який необхідно вивести на дах. Особливість такої вентиляції у тому, що її дуже легко встановлювати.

Особливості покрівельних вентиляторів і вентиляцій цоколю

Покрівельні вентилятори — пристрої, які видаляють вологе повітря. Їх часто підключають до витяжок та інших приборів. Перевага полягає у тому, що вони не видають зайвих звуків і працюють ефективно.

Вентиляційні виходи служать у якості виводу повітря з приміщення на вулицю. Встановлюються від витяжки на кухні, витяжної вентиляції, рекуператора. Завдяки такому пристрою повітряні потоки направлені у певний бік, тим самим сама система вентиляції захищена від осадків і бруду.

Вентиляція цоколю — пристрій, призначений для провітрювання невеликих приміщень. Частіше за все їх встановлюють у підвалі, гаражі, котельній.

Який би тип вентиляційного виходу Вам не сподобався, у нашому інтернет-магазині Pandah Ви знайдете найкращі зразки. Ми пропонуємо усім покупцям пристрої, які можна встановити на покрівлях з металочерепиці, бітуму, профнастилу та інших матеріалів. Якість кожної моделі висока, а ціни — привабливі!