Аератори Товарів у наявності: 20

Показані 1 - 20 із 20 пунктів
Показані 1 - 20 із 20 пунктів
Аератори

Аератор покрівельний — вентиляційний пристрій для даху

Потреба у якісній вентиляції незаперечна. Особливо у випадку, коли справа стосується приватних будинків. Для них передбачений спеціальний аератор, який впорається з багатьма проблемами. Він необхідний для того, щоб на даху не накопичувалася волога. Бо вона може значно погіршити стан покрівлі. Також аератор знадобиться і для захисту від сильного нагріву.

Однак це далеко не всі функції сучасних пристроїв вентиляції. Завдяки такому аераторові виводиться водяна пара, здатна створюватися під покрівлею. Безумовно, добрий вентиляційний пристрій дозволяє збільшити строк служби утеплювача, кроквяної системи. Аератор потрібен і для того, щоб не створювався конденсат. Отже, без нього обійтися неможна.

Види і типи аераторів: як обрати підходящий для даху?

Існує кілька видів аераторів. Вони відрізняються за розмірами, модельними параметрами, характеристиками і призначенню. Окрім того, є пристрої, які встановлюються як під час будування даху, так і вже на готову покрівлю. Спеціалісти радять використовувати аератор під час ремонту. Він усуває протікання і загнивання.

У цілому, аератори прийнято розділяти на два види — непереривні і точкові. Перший — це пристрій, який встановлюється по всій довжині покрівлі і входить до загальної вентиляційної системи. Другий — аератор, що точково кріпиться на даху. Найбільш популярним є саме другий вид.

В свою чергу точкові аератори діляться на два типи: скатні і конькові. У чому їхня різниця? Так, скатні пристрої потрібні для підсилення руху мас повітря. Саме тому їх встановлюють на довгих скатах, складних конструкціях, хребтах та інших ділянках. Дуже важливо правильно розмістити їх. Вони повинні знаходитися недалеко від коньку.

Що стосується конькових аераторів, їх використовують частіше за все для мансард. Завдяки ним можна ліквідувати пару. Основа роботи пристроїв полягає у тому, що вони забезпечують конвекцію, тобто теплі повітряні маси підіймаються вгору, а через канали вентиляції, які знаходяться під карнизом, проникають холодні потоки.

Широкий асортимент пристроїв для вентиляції на pandah.com.ua

Якщо Вам необхідний аератор для даху, купити його можна у нашому інтернет-магазині. Ми пропонуємо якісні пристрої різних видів. Так, у нас Ви знайдете аератори для металочерепиці, профнастилу, фальцевої покрівлі, керамічної і цементно-піщаної черепиці, плоскої покрівлі, бітумної черепиці.

При цьому кожного покупця обов’язково порадує вартість пристроїв. За привабливою ціною можна замовити якісний аератор, який подовжить строк експлуатації даху. Ми виконаємо Ваше замовлення швидко, тому впевнено робіть необхідні покупки на сайті pandah.com.ua.