Паробар'єр Товарів у наявності: 8

Показані 1 - 8 із 8 пунктів
Показані 1 - 8 із 8 пунктів
Паробар'єр

Утеплення паробар’єром: як захистити дах?

Щоб покрівля прослужила протягом довгих років і не втратила початкового зовнішнього вигляду, необхідно використовувати різні системи вентиляції і захисні засоби. Паробар’єр — це один із надійніших матеріалів, який призначений спеціально для покрівлі різних видів, розмірів і кольорів. Завдяки ньому можна збільшити строк служби даху на кілька десятків років.

Звісно, застосовують у будівництві паробар’єр для того, щоб у приміщення не проникала пара, не створювався конденсат. На ринку будівельних матеріалів представлені зразки, які відрізняються за складом, класом паропроникнення, брендом. Сам паробар’єр робиться із листових або рулонних матеріалів. Основа для нього служить пропилен чи армований поліетилен.

Пароізоляційний матеріал як спосіб збільшити строк служби покрівлі

До чого призводить відсутність паробар’єру? По-перше, шари, що знаходяться під покрівлею, зволожуються парою. По-друге, значно зменшується якість теплоізоляції. По-третє, сам дах промерзає, відволожується, з’являється грибок і пліснява. Зрозуміло, що без паробар’єру обійтися просто неможливо!

Частіше за все у магазинах можна зустріти паробар’єр, який представлений у вигляді рулонного клейкого матеріалу, що містить у свої основі бітум. Для того щоб такий рулон приклеївся, виробники використовують суміш стирольних полімерів і бітуму підвищеної клейкості. Нижня частина паробар’єру має спеціальну плівку.

Щоб матеріал був більш надійний і міцний, його додатково армують склосіткою. Завдяки такому процесу у кілька разів збільшуються показники паробар’єру. Він не рветься, не розтягується і служить у кілька разів довше.

Види паробар’єрів та їхні переваги — купити матеріал у магазині Pandah

Виробники випускають два вили паробар’еру класа «С» — СА 500 і СФ 1000. У чому їхня відмінність? Перший вид представляє собою матеріал з алюмінієвою плівкою. Його маса становить 500 грамів на квадратний метр. Другий вид — паробар’єр з алюмінієвою фольгою, яка знаходиться з лицьового боку. Його маса — 1000 грамів на квадратний метр.

Кожний представлений паробар’єр володіє рядом переваг. Серед них можна назвати наступні:

  • водонепроникність;
  • легкість при монтажі;
  • висока опірність проникненню пари;
  • дешевизна.

Завдяки цьому паробар’єр обирають всі спеціалісти з області будівництва. Бо за рахунок використання такого матеріалу можна запобігти різні негативні наслідки для покрівлі.

На сайті інтернет-магазину pandah.com.ua продають якісні паробар’єри за привабливими цінами. У зручному каталозі усе детально описано, тому буде не важко обрати підходящий матеріал. Ми гарантуємо відмінний сервіс, тому можете впевнено звертатися до нас по допомогу!