Гідробар'єр Товарів у наявності: 4

Показані 1 - 4 із 4 пунктів
Показані 1 - 4 із 4 пунктів
Гідробар'єр

Гідробар’єр для покрівлі — позбавтеся вологи і пари

Дах постійно терпить впливи агресивного середовища й осадків. З цієї причини він сильно зношується, втрачає початковий зовнішній вигляд, стає слабким і нестійким. Щоб цього запобігти, необхідно використовувати всілякі допоміжні засоби. Одним з найпопулярніших на сьогоднішній день є гідробар’єр.

Що він собою представляє? Це плівка, яка захищає будівельні спорудження від вологи та інших неприємних впливів. Її виробляють з модифікованого поліетилену. Він має високу густину. Щоб покращити властивості матеріалу, у нього обов’язково додають антиокислювачі й інші компоненти.

Достатньо часто гідробар’єр з лицьового боку покривають спеціально грубозернистою присипкою. З нижнього боку присутня легкоплавка плівка, що плавиться при монтажі. Представлений матеріал зберігають у вигляді рулонів. Укладати його необхідно способом, який має назву «наплави».

Гідроізоляційні й антиконденсатні плівки: властивості гідробар’єрів для даху

Прийнято розрізняти чотири типи гідробар’єрів: антиконденсатні плівки, гідроізоляційні перфоровані плівки, пароізоляційні плівки і дифузійні мембрани. Щоб зрозуміти, який з матеріалів краще підійде для того чи іншого спорудження, необхідно ознайомитися з характеристиками кожного.

Антиконденсатна плівка використовується для фальцевої покрівлі або з металочерепиці. Саме тому можна зустріти іншу назву — підкрівельна плівка під металочерепицю. У покрівлі обов’язково має бути гарне провітрювання. Антиконденсатна плівка має ворсистий бік, за рахунок якого і поглинається волога. Вважається, що матеріал, у якого проникність пари наближується до нуля, один з найкращих. Він не тільки захистить від вологи, але і появи корозії.

Гідроізоляційні плівки підходять практично для всіх дахів. Щоб ефективність використання була вищою, необхідно зробити два спеціальних проміжки для вентиляції. Їхня перевага полягає у тому, що вони економні і доступні за цінами.

Пароізоляційні плівки і дифузійні мембрани — купити у магазині Pandah

Пароізоляційні плівки — матеріал, який використовують для утеплення дахів. Таким чином, можна створити ізоляцію утеплювача від пари, яка виникає всередині спорудження. Однак потрібно бути уважним при монтажі такої плівки. Всі стики пароізоляції повинні бути виконані герметично.

Дифузійна мембрана — матеріал, який використовують для покрівлі з різних видів черепиці (виключення складає металочерепиця). Ні в якому разі неможна застосовувати з теплопровідними засобами. Головна перевага мембрани у тому, що її можна укладати навіть на дахах з дуже складною конструкцією.

Вам потрібен гідробар’єр? Шукаєте якісний матеріал за прийнятною вартістю? Тоді інтернет-магазин Pandah — це те, що Вам потрібно! Ми пропонуємо тільки найкращі моделі відомих виробників. Купити гідробар’єр за гарною ціною тепер легко і просто завдяки нам!