Супердифузійна мембрана Товарів у наявності: 12

Показані 1 - 12 із 12 пунктів
Показані 1 - 12 із 12 пунктів
Супердифузійна мембрана

Супердифузійні мембрани для покрівлі: призначення і застосування

Дах не дарма вважається одним із важливих об’єктів будь-якого спорудження. Він захищає конструкцію і служить бар’єром від різних впливів зі сторони. Тому при будівництві і монтажі обов’язково потрібно попіклуватися про додатковий його захист. Це не тільки зобразиться на самому стані покрівлі, але і її основних функціях.

Що краще за все використовувати для таких цілей? Наприклад, супердифузійну мембрану. Це тришаровий матеріал, який має мікропори і складається з поліпропіленового каркасу, а також дифузійної плівки. Така мембрана необхідна для встановлення на багатоповерхових будинках і скатних дахах. Їй не страшні ультрафіолетові промені, вітер й осадки.

Характеристики сепрдифузійної мембрани: чому вона потрібна для покрівлі?

Супердифузійна мембрана служить покриттям для покрівлі, в якій можуть утворюватися тріщини. Відповідно, таким чином зберігається тепло. При використанні такого матеріалу втрати енергії зменшуються на 8-10%. Спеціалісти радять застосовувати мембрану для покрівлі з бітумної, керамічної і цементно-піщаної черепиці, а також покриттів, які не псуються від вологи. Ні в якому разі неможна використовувати такий матеріал для покрівлі з металочерепиці, хвилеподібного бітуму.

Що стосується габаритів мембран, вони досягають 50 метрів у довжину і 1,5 метра у ширину. Зберігають матеріал у вигляді рулонів. По-перше, так його легше транспортувати, а по-друге, укладати. При цьому обов’язково потрібно слідкувати за тим, щоб мембрана знаходилася у сухому приміщенні перед тим, як її використовувати.

Купити супердифузійну мембрану за привабливою ціною

Якими перевагами володіє супердифузійна мембрана? Їх можна представити наступним чином.

1. Міцність. Матеріал дійсно має хороші характеристики, які підходять для захисту покрівлі.

2. Стійкість до вологи і деформацій. За рахунок спеціального матеріалу мембрана не буде поглинати вологу і тим самим не стане піддаватися будь-яким механічним пошкодженням.

3. Довгий строк експлуатації. При правильному транспортуванні, зберіганні й укладці мембрана прослужить протягом багатьох років.

4. Екологічність. Виріб створений з безпечних матеріалів, тому відноситься до категорії екологічно чистої продукції.

На сайті pandah.com.ua Вашій увазі пропонується широкий асортимент дифузійних мембран для покрівлі. Зверніть увагу, що Ви можете обрати ціновий діапазон і таким чином знайти матеріал, який підійде Вам за вартістю і характеристиками. Якщо у Вас виникнуть труднощі з вибором, ми обов’язково допоможемо. Зі свого боку гарантуємо відмінний сервіс, високу якість товару і його довгий строк експлуатації.