Вітробар'єр Товарів у наявності: 5

Показані 1 - 5 із 5 пунктів
Показані 1 - 5 із 5 пунктів
Вітробар'єр

Захисні властивості вітробар’єру — можливість утеплити приміщення

Утеплення споруд ніколи не буває зайвим. Навіть найкраща будівля може мати тріщини, пропуски, проміжки. Їх потрібно сховати спеціальними засобами, одними з яких є вітробар’єри. Цей матеріал використовують для вентильованих фасадів, фасадів, що облицьовані за допомогою системи марморок, і фасадів із сайдингу.

Вітробар’єр — це супердифузійна мембрана з поліпропилену, яка відіграє роль утеплювача і захищає від вітра та вологи. Складається вона з двох шарів — функціонального і спанбонду. Окрім того, що мембрану використовують для фасадів, також нею захищають дерев’яні конструкції, покрівлю, мансардні приміщення.

Двошарова структура вітробар’єрів — сильний бік матеріалів

Так як вітробар’єр складається з двох шарів, кожний з них виконує ряд функцій. Внутрішній шар призначений для захисту від вітру і вологи. Крім того, від запобігає проникненню пари. Це дуже важлива функція, тому що достатньо часто через різницю температур у приміщенні на покрівлі і фасадах виникає конденсат, який шкодить конструкціям. Завдяки вітробар’єру волога виводиться з утеплювача, тим самим пара не повертається у нього.

Що стосується зовнішнього шару, він необхідний для того, щоб фасад або покрівля були захищені від ультрафіолетових променів й агресивного середовища у цілому. Таким чином, у кілька разів збільшується строк експлуатації об’єкту, покращується його стан і зовнішній вигляд.

Установка вітробар’єру має свої особливості. Необхідно знати, що мембрана вкладається на шар для утеплювання без проміжків. Це запобігає вихолоджуванню і вивітрюванню. Монтувати її потрібно на зовнішню сторону фасаду. Якщо вітробар’єр встановлюється на скатну покрівлю, він має лежати у напрямку скату. Також спеціалісти радять укладати мембрану полотнами «внапусток», щоб отримати від неї максимальний ефект. При укладці треба використовувати цвяхи із нержавіючої сталі або стальні скоби.

Плюси мембрани: чому варто купити вітробар’єр для дому?

Переваги вітробар’єрів достатньо очевидні. Такий матеріал як полімер у кілька разів збільшує ефективність використання мембрани. Однак це не єдиний її плюс. Також потрібно назвати наступні:

  • ергономічність, тобто зручність при укладці;
  • міцність;
  • довгий строк експлуатації;
  • стійкість до ультрафіолетових променів і хімічних речовин;
  • екологічна чистота.

Треба відмітити, що існує ряд моделей, які також володіють пожежобезпечними властивостями. Частіше за все для цього використовують спеціальні добавки, на кшталт, антипірену.

На сайті інтернет-магазину Pandah Ви знайдете різні види вітробар’єрів для Ваших потреб. Окрім того, що всі вироби дуже якісні, ціни на них прийнятні. Кожний зможе купити мембрану, яка відповідає характеристикам і вартості.