Металочерепиця Товарів у наявності: 62

Підкатегорії

 • Шафір
 • Крон
 • Arad Classic
 • KARPATIA

  Модульна металочерепиця Карпатія Purmat має форму дерев'яної гонт — натуральної покрівлі широко використовуваною в карпатському регіоні.

 • ARAD

  Металочерепиця ARAD Purmat з плівкою — металочерепиця високої якості , що виготовляється з використанням новітніх технологій.

 • TUR
 • Delta
 • Omega
 • Олімп
 • Хестія
 • Ретро
на сторінку
Показані 1 - 48 із 62 пунктів
Показані 1 - 48 із 62 пунктів
Металочерепиця

Крівля з металочерепиці — найкращий композитний матеріал для даху

Ринок будівельних матеріалів постійно оновлюється і пропонує покупцям великий вибір матеріалів для облаштування даху. Зараз можна купити вироби, які мають високу міцність, надійність і довговічність. Але незважаючи на це, частіше за все люди віддають перевагу покрівлі, створеній із металочерепиці. І в цьому немає нічого дивного, тому що саме такий матеріал вважається найякіснішим.

Для створення такого виду покрівля обирають стальні листи, товщина яких коливається від 0,4 до 0,6 мм. Спочатку вони проходять через гаряче цинкування, а потім відправляються до цеху для фарбування. Це необхідно, щоб утворилася спеціальна герметична плівка. Вона призначена для захисту виробу від ультрафіолетових промінів, агресивного середовища, вологи. Окрім цього, плівка має й антикорозійні властивості.

Треба відмітити, що від вибору плівки залежить строк експлуатації. Наприклад, металочерепиця з поліестером і пластизолом прослужить 5 років, з матовим поліестером — 10 років, а з пуралом і ПВДФ — 15 років. Особливістю крівлі такого виду є те, що можна обрати той чи інший колір, що дозволяє поєднувати її з віконними рамами, дверима, огорожами.

Основні переваги покрівлі із металочерепиці

Як і багато інших видів покрівельних матеріалів, металочерепична має свої переваги. Насамперед, вони полягають у тому, що виріб відрізняється стабільними лінійними розмірами. Це говорить про те, що дах не буде деформуватися через вологу, холод, вітер. Якщо правильно провести монтаж, покриття залишиться у бездоганному виді.

Ще однією перевагою такої покрівлі є довговічність. Матеріал надзвичайно міцний і надійний. Протягом довгих літ можна не переживати, що знадобиться ремонт. Маленька вага — це одна перевага. Так як металочерепиця складається із листів, їх легко підіймати і укладати.

І звісно, найприємнішим вважається те, що покрівля з металочерепиці коштує недорого. Таким чином, використовують матеріал для будівництва і виробничих, і житлових споруд.

Купити металочерепицю на сайті інтернет-магазину Pandah!

У нашому інтернет-магазині Pandah Ви обов’язково знайдете підходящий для себе матеріал. У нас представлений великий асортимент металочерепиці для даху. Тут кожний покупець зможе купити виріб таких компаній, як Шафир, ЕвроМодуль, ARAD, Karpatia, Delta, Omega, TUR. Також ми пропонуємо й аксесуари, призначені спеціально для укладки металочерепичної покрівлі.

Наші консультанти допоможуть визначитися із вибором і відшукати підходящий за якістю і вартістю матеріал. А Вас порадує не тільки хороший сервіс, але і приємні ціни. Тому робіть покупки для будівництва на нашому сайті!