Зменшена ціна! РетроЛАЙН 500p Purmat Збільшити для перегляду

РетроЛАЙН 510p Мат. Полієстер

Новий

  • 0.5 мм
  • Мат. поліестер

Характеристики

Ширина листа ефективна510 мм
Довжина эфективна0,5 - 6 м
Гарантія10 Років
ПокриттяМат. Поліестер
Мінімальний кут нахилу покрівлі15°
Висота підйому25 мм

Інформація

Переваги покрівлі з фальцю РетроЛАЙН:

Зовнішній вигляд і міцність як у класичного фальцю — сучасні види покриття для довгого терміну служби.

Сучасні покрівельні панелі мають переваги: класичного фальцю, сучасних технологій виробництва високоякісної сталі і полімерних покриттів, з прекрасним традиційним зовнішнім виглядом, довгим терміном експлуатації (до 70 років) і високою міцністю. Компанія Прушиньскі, випускає фальцеву покрівлю з різними полімерними покриттями, всі вони чудово виконують захисну функцію, але мають різний термін служби і зовнішній вигляд.

Полімерне, матове покриття з поліестеру в 25 мікрон з відмінною стійкістю до пошкоджень і гарантією 10 років.

Покриття з матового поліестеру має оптимальний захист від пошкоджень і зовнішніх впливів несприятливих погодних умов, його товщина в 25 мікрон дозволяє захистити сталевий лист від падіння невеликих твердих об'єктів таких як град і лід. Гарантія на таке покриття — 10 років, таким чином компанія виробник підтверджує оптимальний захист покрівлі за невелику вартість.

Широкі можливості застосування для будівництва та реконструкцій практично будь-яких будівель.

Простота монтажу, легкість конструкцій і привабливий зовнішній вигляд дозволяють використовувати фальцевую покрівлю РетроЛАЙН 510р для реконструкцій навіть дуже старих будівель, не кажучи вже про сучасні модульні конструкції будівель. Величезна кількість доступних кольорів у палітрі RAL дозволяють використовувати покрівельні панелі РетроЛАЙН 510р для споруд будь-якого дизайну і форми.

Приховані монтажні отвори і замки — спрощують монтаж і гарантую довговічність з'єднань Фальцева покрівля РетроЛАЙН

Фальцевая кровля РетроЛАЙНПриховані монтажні отвори надійно захищені від попадання дощу, снігу, граду, солей, хімічних речовин — таким чином збільшується термін служби всієї покрівлі.
Замки значно прискорюють і полегшують процес монтажу — його легко зможе зробити звичайний, досвідчений покрівельник з мінімальною кількістю необхідного інструменту. Як і решта частини покрівельного листа, замки виготовлені з високоміцної сталі надійно фіксуються і утримують покрівлю, так само перешкоджають деформації листа при нагріванні і охолодженні листів.Фальцевая

Фальцева покрівля РетроЛАЙН — традиційна фальцева покрівля з додаванням новітніх напрацювань у сфері полімерних покриттів і зручністю монтажу. Фальцевий лист виготовляється з використанням новітніх технологій з конструкційної, нержавіючої сталі, покривається шаром фарби і полімерного покриття, що дає гарантію довгого терміну служби і стійкості до механічних, хімічних і термальним пошкоджень. Відмінна гама кольорів дасть вам можливість підібрати колір ідеально під Ваш дизайн будинку. Фальцева покрівля виготовляється у всіх кольорах RAL і RR. Покриття з високоміцних матеріалів надасть вам можливість точно підібрати фальц під Ваші вимоги до довговічності, міцності та ціні.

Reviews

Ваш коментар може стати першим

Write a review

РетроЛАЙН 510p Мат. Полієстер

РетроЛАЙН 510p Мат. Полієстер

Write a review

Аксесуари

Завантаження